Keşfet

Piyasa verilerini, portföy öngörülerini ve yenilikçi teknolojiyi kullanarak hazırlanan mülk kısa listesi.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
Karşılaştırma

Binanızı veya portföyünüzü sermaye harcaması, alan kullanımı, operasyonel performans ve dünyadaki benzer şirketlere ve portföylere karşı sürdürülebilirlik açısından karşılaştırın.

Kiracı temsilciliği

İş gücünüz ve işiniz için doğru yeri bulun ve en iyi şartlar altında anlaşılmış bir kira sözleşmesini imzalayın veya yenileyin.

Mekan bulma danışmanlığı

Lokasyon tercihlerinizi sınırlandırmak için binlerce değişkeni analiz edin. Emek havuzları, demografik özellikler, yaşam maliyetleri, vergi teşvikleri, sağlık hizmetlerine erişilebilirlik ve daha pek çok konuda kritik faktörlere öncelik verin.

Planlama

İnsanların mekanı nasıl kullandıklarını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış oturma planının doluluk maliyetlerinin nasıl azaltılabildiğini, çalışanlara esneklik sağladığını ve işbirliğini geliştirebilmeyi öğrenin.

Ortak çalışma alanı ve hazır ofisler

Esnek ve yaratıcı iş yerlerine yönelik artan talepten yararlanmak için geleneksel olan mekanı yenilikçi çalışma alanlarına dönüştürün.

İş Zekası

Eğilimlerinizi görselleştirmek ve gayrimenkul performansınıza ilişkin öngörülü bilgiler sunmak için tüm verilerinizi güçlü yer paylaşımları ile bir araya getirin. Veri yönetişimi kurun.

Yer bulma
konusunda konuşalım.

İşletmeniz için mükemmel olan, insanlarınızı motive eden ve her gün gitmeleri için heyecanlandıran bir yer bulun.