Genişlet

Daha iyisi için harekete geçin - daha iyi alan, daha iyi deneyim ve daha iyi çevre için.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
İş yeri stratejisi

İş yeriniz için yeniliği teşvik eden ve iş performansını iyileştiren bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan, en iyi yetenekleri çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olan çekici, esnek alanlar tasarlayın.

Kiracı temsilcilği

İş gücünüz ve işiniz için doğru alanı bulun ve en iyi şartlarla pazarlık edilen bir kira sözleşmesi imzalayın.

Doluluk planlaması

Portföyünüzün geleceğe uygun olduğundan emin olmak için insanların alanı nasıl kullandığını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış koltukların doluluk maliyetlerini nasıl azaltabileceğini, çalışanlara nasıl daha fazla esneklik sağlayabileceğini ve işbirliğini nasıl geliştirebileceğini öğrenin.

Proje ve maliyet yönetimi

Maliyet planınızın etkin yönetimi, ihale ve sözleşme yönetimi yoluyla yeni alanınızı nasıl dönüştüreceğinizi planlayın, ardından vizyonunuzu hayata geçirmek için tasarım ve inşaatın her unsurunun yakından yönetilmesini sağlayın.  

Sürdürülebilirlik servisleri

Binalarınızdaki hava kalitesi, aydınlatma, zindelik ve aktivite düzeylerinin, onları kullanan kişilerin sağlığını, üretkenliğini ve memnuniyetini nasıl etkilediğini anlayın ve bina kullanıcıları ve işiniz için fayda sağlayan geliştirmeleri seçin.

Ambitions
achieved

Uygun alan ile
ilgili bizimle iletişime geçin.

İşiniz için mükemmel alanı bulun – çalışanlarınızı destekleyen ve her gün gitmekten heyecan duyacakları bir yer için.