Değerlendir

Doğru kararları almanıza yardımcı olacak öngörülere, pazar zekasına ve teknolojiye erişin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
Kiracı temsilciliği

İş gücünüz ve işiniz için doğru yeri bulun ve en iyi şartlar altında anlaşılmış bir kira sözleşmesini imzalayın veya yenileyin.

İşlem yönetimi

Esnek ve üretken bir portföy stratejisi oluşturmak için kira yükümlülüklerini ve mekan gereksinimlerini değerlendirin. İşlemlerinizi yönetin ve mekanı doğru zamanda, doğru şartlarla güvence altına alın veya elden çıkarın.

Portföy stratejisi

İşletmeniz, pazarlarınız, konumlarınız ve iş gücünüzle ilgili gerçek zamanlı veriler toplayın ve yorumlayın. Riski azaltan, değeri artıran ve işinizin geleceğe uygun olmasını sağlayacak kararlar vermek için sonuçları kullanın.

Mekan bulma danışmanlığı

Lokasyon tercihlerinizi sınırlandırmak için binlerce değişkeni analiz edin. Emek havuzları, demografik özellikler, yaşam maliyetleri, vergi teşvikleri, sağlık hizmetlerine erişilebilirlik ve daha pek çok konuda kritik faktörlere öncelik verin.

Doluluk planlaması

İnsanların mekanı nasıl kullandıklarını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış oturma planının doluluk maliyetlerinin nasıl azaltılabildiğini, çalışanlara esneklik sağladığını ve işbirliğini geliştirebilmeyi öğrenin.

Satın alma Stratejisi

Küresel veya merkezi olmayan portföyleri değerlendirmek, etkinlikleri bulmak ve maliyetleri düşürmek için güven sağlayan destek alın. Düzgün eğilimler ve etkili değişim yönetimi sağlayın.

Yer bulma
konusunda konuşalım.

İşletmeniz için mükemmel olan, insanlarınızı motive eden ve her gün gitmeleri için heyecanlandıran bir yer bulun.