Araştırma

Workplace: Powered by
human experience 

A place of work is more than a property. It’s a living environment that helps individuals and businesses craft and experience a rewarding fusion of life and work.

JLL’s 2017 Global Research project reveals experience is a primary differentiator whenever individuals engage with an organization, and should play a core role in every company–both strategically and operationally.

A workplace that’s powered by the human experience goes beyond a work-life balance. It drives how people feel about their place of work. How empowered, engaged and fulfilled they are, it’s the purposeful fusion of life and work based on authentic human experiences.

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.