Araştırma

ESG at the heart of hotel strategies

For a sector that is only just starting to see pockets of green shoots emerge, focus is now turning to ESG (Environmental, Social and Governance).

08 Eylül 2021

While the coronavirus pandemic has been at the top of mind for the last 18 months across the global hotel real estate sector, bubbling beneath the surface has been ongoing discussions around ESG and how pressure is mounting for investors, owners and lenders to prioritise real estate investments with ESG principles in place.

In our latest research we take a closer look at what ESG means for the hotel sector and how investors are putting ESG strategies at the heart of their businesses.

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.