Araştırma

Big City, Big Needs: What’s New in Urban Logistics?

06 Şubat 2017
  1. Two main urban logistics shapers: General market trends and Istanbul-specific conditions.

  2. A polycentric urban logistics approach aligning all logistics stakeholders’ goals: A balance between improving customer service and the cost-containment ambitions of retailers and logistic providers.

  3. Manufacturers will explore the viability of ‘micro logistics networks’, involving multiple forward inventory locations that are closer to customers to enable the accelerated delivery to end users​.​​

For the full report please ​contact with  Anıl Baştaş Turpçu​ and Yavuz Can Parlar. 

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.