Araştırma

Transform with technology: Shaping the future of real estate

24 Ağustos 2021

COVID-19 has created an unprecedented opportunity to rethink technology in the built environment. But with so many new and maturing technologies to choose from, how can one cut through the noise and determine which solutions are right for their needs?

This report helps identify which real estate technology investments are the most impactful and how you can use them to increase the health and wellness of your employees, maximize the value of your property and propel your business forward.

Explore the technology landscape

Our research reviews key trends driving technology development and the essential considerations for finding the right solutions for different facets of the real estate industry. 

Choose a chapter below to access valuable insights relevant to your business needs.

Matthew McAuley
Director, Global Research

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.

Want to learn more?

Get in touch with our research team to find out how we can support your real estate strategy with market insights and strategic advice.