Araştırma

2020 Top 10 Global
CRE Trends

Business success lies in staying ahead of the curve and predicting the right step to take next for people, profit and planet.​

25 Haziran 2020

COVID-19 has created a great deal of uncertainty for corporates globally. While approaches like remote working, sustainability initiatives and integration of technology could be fundamentally altered by this global health crisis, it also presents opportunities for CRE teams and leadership to unlock potential and drive value.

The 5th edition of the Top 10 Global CRE Trends report identifies the emerging turning points in business in 2020 and explores how firms can reinvent their corporate real estate strategies in response to ever-changing business priorities, a challenging operating landscape and a volatile economic environment.

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.