Araştırma

Küresel Gayrimenkul Şeffaflık Endeksi 2020

Şeffaflık, Dijitalleştirme, Dekarbonizasyon

07 Temmuz 2020

Emlak yatırımcıları, geliştiriciler ve kurumsal kullanıcılar için en şeffaf çalışma ortamlarını hangi ülkeler sağlıyor?

Bu yılın en iyi geliştiricileri hakkında bilgi edinin, dünyanın en şeffaf pazarları ve küresel olarak gayrimenkul şeffaflığının ilerlemesinin temel itici güçleri hakkında bilgileri okuyun.

Dış pazarlarda faaliyet gösteren şirketler için temel bir rehber ve emlak piyasası şeffaflığının benzersiz bir ölçütü olan endeks, küresel olarak 99 ülke ve bölgeyi ve 163 şehri sıralamaktadır. Endeks, gayrimenkul piyasası şeffaflığını aşağıdakilerle ilgili 200'den fazla bireysel göstergeye dayanarak değerlendirir: Yatırım Performansı, Piyasa Temelleri, Listelenen Araçların Denetimi, Düzenleyici ve Yasal Ortam, İşlem Süreci ve Sürdürülebilirlik.

Raporu indirmek için bu formu doldurun

Formu gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

 

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin.