Perakendecilik

Ana caddeden alışveriş merkezlerine kadar tüm alışveriş severler için harika deneyimler sunun.

Hedefiniz
nedir?

Sahip olduğunuz ve kiraladığınız perakende varlıklarının değerini, yenilikçi yatırım, konum ve yeniden geliştirme önerileriyle arttırın.
Marka stratejinizi geliştirin

Konumları değerlendirmek, müşterileri hedeflemek, harika ortamlar yaratmak ve tedarik zincirinizi çözümlemek için araçlara, verilere ve pazar bilgisine erişin.

Kira ve borcu yeniden yapılandırın

Akıllı maliyet düşürme yöntemlerini bulun ve likiditenizi nasıl artırabileceğinizi, maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve kira-borç yükümlülüklerini nasıl en aza indireceğinizi öğrenin. Perakende borçlarınızı agresif ve yaratıcı bir şekilde yönetin.

Teknoloji dönüşümü [PERAKENDE]

Perakende ortamınızı ve deneyimlerinizi müşterilerinize sunmak için çevrimiçi ve gerçek hayatta teknolojiden ve giderek gelişen müşteri ihtiyaçlarından yararlanın.

Perakende mülküne yatırım yapın

Dünya genelindeki sermaye ve perakende varlıklarına erişim sağlayın. Başarılı bir yatırım stratejisi sağlamak için finansman ve diğer yaratıcı yollar hakkında tavsiyeler alın.

Yenileme veya yeniden geliştirme [AM/EMEA]

Sürekli değişen deneyimsel ve tüketici odaklı perakende dünyasına ayak uydurmak için perakende alanınızı geliştirin. Yiyecek ve İçecek (F&B) yenilikleri, alternatif kullanım ya da perakende satış alanının tamamen elden geçirilmesi yoluyla kiralanan yatırımları artırın.

Konuşalım
hakkında perakende.

Günümüzün tüketici trendleri stratejinizi nasıl şekillendiriyor?