Oteller ve konaklama

Yatırımdan satışa kadar ömrü boyunca otelinizden eğlence veya konaklama olarak daha fazla yararlanın.

Hedefiniz
nedir?

Pazarlara erişin, konuk deneyimini geliştirin, otel yatırımlarını keşfedin veya küresel yatırımcılarla bağlantı kurun.
Pazarları keşfedin

Vizyonunuza ve mevcut ve öngörülen turizm eğilimlerine göre yatırım yapmak için doğru pazar ve mülkü belirleyin. Arazi veya yapılı alanlar için en önemli ve en iyi kullanım önerilerini alın.

Stratejik yatırım tavsiyesi alın

Önemli pazar ve mülk eğilimlerini analiz edin. Ağırlama portföyünüzdeki değeri en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için doğru mülk değerlemeleri ve tavsiyeleri alın.

Mülk alın & sermaye sağlayın

Tercihlerinize uygun yatırım fırsatlarını bulun, rekabetçi bir oranla sermaye elde edin ve sözleşmeli inceleme ve durum tespiti desteği alın. Mevcut bir yatırımı yeniden finanse ederken oranınızı düşürün.

Tasarım, geliştirme veya yenileme

Konuklara ve ziyaretçilere güzel ve işlevsel alanlar sunun. Projenizin, maliyet kontrolünden satıcı seçimine kadar her unsurunun yakından yönetildiğinden emin olun. Vizyonunuzu hayata geçirin.

Otel çalışmalarını yönetin

Güncel, proaktif yönetim ve akıllı yatırımlarla misafirleriniz için mümkün olan en iyi deneyimi sunun. Operatör seçiminden ve sözleşme görüşmelerine, bütçe ve sermaye harcamalarına kadar kilit kararlar ve prosedürler hakkında stratejik girdi alın.

Otel satın

Çıkış stratejinizi değerlendirin ve varlığınızı doğru alıcılara sunun. Küresel otel yatırımcıları ağına erişin ve tasarruf süreci boyunca gereken durum tespit desteğini alın.

Konuşalım
hakkında oteller.

Yatırım stratejinizi, mülkünüzü veya faaliyetlerinizi değerlendirin ve geliştirin.