Tasarım

Kültürünüz, insanlarınız ve topluluğunuz için uyumlu bir alan yaratın.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
Tasarım yönetimi

Gerçek dünyanın taleplerine karşı koyan yeni bir genel merkez, ofis düzenlemesi, temel geliştirme veya yeni konumlandırılmış varlık için harika tasarımlar geliştirin. 

Çalışma alanı stratejisi

İş yeriniz için yeniliği teşvik eden ve iş performansını iyileştiren bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan, en iyi yetenekleri çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olan çekici, esnek alanlar tasarlayın.

Akıllı binalar

İhtiyaçlarınıza uygun bir akıllı bina çözümü tasarlayın. Binaların, işyerlerinin ve insanların üretkenliğini artırmak için yeni teknolojiyi tanıtın ve mevcut sistemleri birbirine bağlayın. Mülkünüzün veya portföyünüzün verimli bir şekilde çalışmasını ve alanı kullanan insanlar için olumlu deneyimler oluşturmasını sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişin.

Tasarla ve inşa et

Tasarım konseptleri, alan planlaması, programlama, maliyetlendirme, inşa etme ve taşıma konularında sorumluluk alan tek bir irtibat noktası ile çalışın.

Net Sıfır karbon tasarım danışmanlığı

Net sıfır karbon binaları teslim etmenize destek oluyoruz. Erken geliştirme tavsiyesinden konsept tasarımına ve uygunluk izlemeye kadar, mülk yatırım kararlarınızı bilgilendirmenize ve yenileme, donatma veya yeni geliştirmenizi net sıfır karbon standartlarına ulaştırmanıza yardımcı olmak için size mülk yaşam döngüsü boyunca teknik uzmanlık sağlıyoruz.

Ambitions
achieved

Projeniz
ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz

Olağanüstü deneyimler sunan harika alanlar yaratın.