Danışın

Vizyonunuzu hayata geçirmek için strateji, bütçe ve zaman çizelgesini geliştirin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
Sermaye planlaması

Projeniz veya portföyünüz için sermaye harcamalarını önceden planlamaya başlayın. Bütçenize göre çalışmaya öncelik vermek için kapsamı, bütçeyi, iş stratejisini ve riski değerlendirin.

Bina danışmanlığı

Bina araştırmaları, durum çizelgeleri, inşaat ve geliştirme izleme, harap değerlendirmeleri, planlı bakım, eski haline getirme maliyet değerlendirmeleri, kusur analizi ve değişiklik onayı ile bilinçli kararlar verin.

Akıllı binalar

İhtiyaçlarınıza uygun bir akıllı bina çözümü tasarlayın. Binaların, işyerlerinin ve insanların üretkenliğini artırmak için yeni teknolojiyi tanıtın ve mevcut sistemleri birbirine bağlayın. Mülkünüzün veya portföyünüzün verimli bir şekilde çalışmasını ve alanı kullanan insanlar için olumlu deneyimler oluşturmasını sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişin.

Proje Yönetimi

Vizyonunuzu hayata geçirmek için tasarım ve inşaatın her unsurunun yakından yönetildiğinden emin olarak alanınızı dönüştürün. 

Planlama ve yenileme

Bir sitenin veya planın değerini en üst düzeye çıkarmak, arazi satın almak veya satmak, planlama izni almak veya listelenmiş bina onayı almak istiyorsanız, uzman ekiplerimiz sizin için mümkün olan en iyi sonuçları elde edecektir.

Sürdürülebilirlik servisleri

Varlık değerini en üst düzeye çıkaran, riski azaltan, yeni gelir akışları yaratan, doluluk maliyetlerini azaltan veya refahı artıran sürdürülebilir çözümler bulmanıza yardımcı olabiliriz. Binalara yatırım yapma, geliştirme, yönetme veya binaları işgal etme şeklinizi dönüştürmenize olanak tanır. 

Ambitions
achieved

Projenizle
ilgili bizimle iletişime geçin

Olağanüstü deneyimler sunan harika alanlar yaratın.