Optimizasyon

Gerçek zamanlı performans verileriyle daha iyi kararlar alın.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
Akıllı binalar

Binanızda yeni teknolojileri uygulamanıza ve mevcut sistemleri entegre etmenize yardımcı oluyoruz.

İş zekası

Akıllı verilerle bir adım önde olun - Trendleri görselleştirmek ve gayrimenkulünüzle ilgili tahmine dayalı analitik elde etmek için tüm verilerinizi birbirine bağlayın. Veri yönetimini iyileştirin.

İnşaat danışmanlığı

Bina araştırmaları, durum çizelgeleri, inşaat ve geliştirme izleme, hasar değerlendirmeleri, planlı bakım, eski haline getirme maliyet değerlendirmeleri, kusur analizi ve değişiklik onayı ile bilinçli kararlar verin.

Portfolyo planlama

İşletmeniz, lokasyonunuz ve çalışanlarınız hakkında gerçek zamanlı veriler topluyoruz. Sonuçlarla, riski ve katma değeri azaltan ve işletmenizi geleceğe hazır tutan bilinçli kararlar verebilirsiniz.

Mülk & Varlık yönetimi

Süreç iyileştirmeleri, devrim niteliğindeki teknolojiler ve işletme modellerindeki değişiklikler yoluyla maliyetleri optimize ediyor, hizmetlerinizi ve varlık yönetimi hizmetlerinizi iyileştiriyor ve güncelliyoruz.

İş yeri stratejileri

İş yeriniz için yeniliği teşvik eden ve iş performansını iyileştiren bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına uyan, en iyi yeteneklerinizi çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olan esnek alanlar tasarlayın.

Ambitions
achieved

Alanınızı yönetmek
için bizimle iletişime geçin.

Portföyünüz ve çalışanlarınız için iyi performans gösteren gayrimenkul çözümleri sunun.