Optimizasyon

İşlemler ve performans hakkında gerçek zamanlı verilerle bilgi sahibi olun.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
İş Zekası
Eğilimlerinizi görselleştirmek ve gayrimenkul performansınıza ilişkin öngörülü bilgiler sunmak için tüm verilerinizi güçlü yer paylaşımları ile bir araya getirin. Veri yönetişimi kurun.
Akıllı Binalar
Binaların, iş yerlerinin ve insanların verimliliğini artırmak için yeni teknolojiler sunun ve sistemleri birbirine bağlayın. Mülkünüzün veya portföyünüzün verimli çalışmasını sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişin.
İnşaat Danışmanlığı
Bina araştırmaları, durum çizelgeleri, inşaat ve geliştirme takibi, hasar değerlendirmesi, bakım planlaması, yenileme maliyet değerlendirmeleri, hata analizi ve tadilat onayı ile bilinçli kararlar almanızı sağlar.
Portföy Planlama
İşletmeniz, pazarlarınız, konumlarınız ve iş gücünüzle ilgili gerçek zamanlı veriler toplayın ve yorumlayın. Riski azaltan, değeri artıran ve işinizin geleceğe uygun olmasını sağlayacak kararlar vermek için sonuçları kullanın.
Mülk & Varlık yönetimi
Yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin ve kiracılarınız ve müşterileri için harika deneyimler oluşturun. Sürdürülebilir bir gelecek için verimli ve güvenli bir şekilde çalışan mekan sunun.
Çalışma Alanı Stratejisi
Yeniliği teşvik eden ve iş performansınızı artıran iş yeriniz için bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanların ihtiyaçlarına uygun gelen çekici, esnek mekanlar tasarlayın.

Alanınızı yönetme
hakkında konuşalım.

Sizin ve çalışanlarınız için en uygun gayrimenkulü sunalım