Kontrol

Maliyetleri yönetmek için uyumlu olun ve yaratıcı çözümleri keşfedin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
Bütünleşik Tesis Yönetimi
İşletme maliyetlerini azaltmak, verimliliği artırmak ve üst düzey yetenekleri çeken bir deneyim sunmak için teknoloji ve uzman kullanın.
Mülk ve Varlık
Yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin ve kiracılarınız ve müşterileri için harika deneyimler oluşturun. Sürdürülebilir bir gelecek için verimli ve güvenli bir şekilde çalışan mekan sunun.
İşlem yönetimi
Esnek ve üretken bir portföy stratejisi oluşturmak için kira yükümlülüklerini ve mekan gereksinimlerini değerlendirin. İşlemlerinizi yönetin ve mekanı doğru zamanda, doğru şartlarla güvence altına alın veya elden çıkarın.
Kiralama Yönetimi
20 veya 20.000 kiralama fark etmez, riski azaltmak ve muhasebe düzenlemelerine uymak için kira yönetimini merkezileştirin. Maliyetleri düşürmek ve piyasa değişikliklerinden yararlanmak için tüm kiralama şartlarınızı görün.
kiralama danışmanlığı
Anlaşmazlıkları çözümlemeyi, pazarlık yapmayı, değerlemeyi ve teknik yorumlamayı da içeren kira değerlendirmeleri, sözleşme yenilemeleri ve iptalleri konularında bilinçli kararlar almak. Uygun maliyetli iş stratejilerini; sözleşme, yeniden yapılandırmaları da içerebilen sözleşme şartlarının piyasa koşulları öngörülerek yapılması ve optimize edilmesi.

Alanınızı yönetme
hakkında konuşalım.

Sizin ve çalışanlarınız için en uygun gayrimenkulü sunalım