Kontrol

Maliyetleri yönetmek için yaratıcı çözümleri keşfedin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
Değerleme

Değerleme uzmanlarımız, sizin veya kiracılarınızın, işletmeniz için mümkün olan en düşük ücretleri ödemesini sağlamanın yolları hakkında ayrıntılı tavsiye ve rehberlik sağlayabilir. Deneyimlerimize dayanarak, oranlarınızı düşürmeniz ve sorumluluğunuzu sınırlamanız için pratik ve yenilikçi yollar sağlıyoruz.

Entegre tesis yönetimi

İşletim maliyetlerini azaltmak, verimliliği artırmak ve maksimum üretkenlik için en iyi yetenekleri çeken bir iş yeri deneyimi sağlamak için teknoloji ve uzmanlıktan yararlanın.

Mülk & Varlık yönetimi

Kapsamlı raporlama, JLL tarafından istihdam edilen saha ve saha dışı personele erişim, sözleşmeyle ilgili hizmetler, kira ve hizmet bedeli tahsilatı ve bina yönetimi için uygunluk desteği yoluyla mülkünüzün işletim ve varlık yönetimi hizmetlerini izleyin

Kurumsal mülk yönetimi

Portföyünüzün geleceğe uygun olduğundan emin olmak için insanların alanı nasıl kullandığını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış koltukların doluluk maliyetlerini nasıl azaltabileceğini, çalışanlara nasıl daha fazla esneklik sağlayabileceğini ve işbirliğini nasıl geliştirebileceğini öğrenin.

Kira Yönetimi

Riski azaltmak ve 20 veya 20.000 kiralama için muhasebe düzenlemelerine uymak için kiralama yönetimini merkezileştirin. Maliyetleri azaltmak ve piyasa değişikliklerinden yararlanmak için tüm kiralama koşullarınızı görün.

Kiralama danışmanlığı

Teknik yorumlama, değerleme, müzakere ve anlaşmazlık çözümü dahil olmak üzere kira incelemeleri, mola seçenekleri ve kiralama yenilemeleri hakkında bilinçli kararlar alın. İş hedeflerini maliyet etkin bir şekilde optimize etmek için bir kiralamanın yeniden yapılandırılmasını içerebilecek kiralama koşullarından yararlanmak için piyasaya dayalı tavsiyeleri kullanın.

Ambitions
achieved

Alanınızı yönetmek
için bizimle iletişime geçin.

Portföyünüz ve çalışanlarınız için performansı yüksek gayrimenkul önerileri sunun.