Katılım

En iyi yetenekleri veya kiracıları çekin. Onları mutlu, sağlıklı ve üretken tutun.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
Akıllı binalar

Binaların, iş yerlerinin ve insanların verimliliğini artırmak için yeni teknolojiler sunun ve sistemleri birbirine bağlayın. Mülkünüzün veya portföyünüzün verimli çalışmasını sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişin.

Kiralama Yönetimi

20 veya 20.000 kiralama fark etmez, riski azaltmak ve muhasebe düzenlemelerine uymak için kira yönetimini merkezileştirin. Maliyetleri düşürmek ve piyasa değişikliklerinden yararlanmak için tüm kiralama şartlarınızı görün.

Doluluk planlaması

İnsanların mekanı nasıl kullandıklarını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış oturma planının doluluk maliyetlerinin nasıl azaltılabildiğini, çalışanlara esneklik sağladığını ve işbirliğini geliştirebilmeyi öğrenin.  

Çalışma Alanı Stratejisi

Yeniliği teşvik eden ve iş performansınızı artıran iş yeriniz için bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanların ihtiyaçlarına uygun gelen çekici, esnek mekanlar tasarlayın.

Kiralama

En iyi kiracıları cezbedin, elinizde tutun ve azami doluluğu sağlayacak olan kira koşulları hakkında görüşün.

Sürdürülebilirlik hizmetleri
Enerji tüketimini ve işletme maliyetlerini azaltmak için stratejiler uygulamak. Yeni gelişmeler ve yenileme çalışmaları için sürdürülebilirlik sertifikasına sahip binalar ve alanlar tasarlayın.

Alanınızı yönetme
hakkında konuşalım.

Sizin ve çalışanlarınız için en uygun gayrimenkulü sunalım