Katılın

En iyi yetenekleri veya kiracıları çekin. Onları mutlu, sağlıklı ve üretken tutun.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
İş yeri stratejileri

İş yeriniz için yeniliği teşvik eden ve iş performansını iyileştiren bir vizyon oluşturun. Kültürünüzü yansıtan ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına uyan, en iyi yeteneklerinizi çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olan esnek alanlar tasarlayın.

Akıllı binalar

İhtiyaçlarınıza uygun akıllı bina çözümleri tasarlıyoruz. Binaların, iş yerlerinin ve çalışanların verimliliğini artırmak için yeni teknolojileri kullanıyoruz. Gayrimenkulünüzün veya portföyünüzün verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve alanı kullanan çalışanlarınız için olumlu bir deneyim yaratmak için gerçek zamanlı veri erişimi elde edin.

Sürdürülebilir kalkınma hizmetleri

Varlıklara değer katan, riski azaltan, yeni gelir akışları yaratan, kiralama maliyetlerini azaltan sürdürülebilir çözümler bulmanıza yardımcı olabilir, yatırım yapma, geliştirme, yönetme veya binaları bulma şeklinizi değiştirmenize olanak tanırız.

Kiralama

Esnekliği en avantajlı koşullarla birleştiren bir kiralama stratejisi ile kiracılarınıza çekim yaratın.

Deneyim

Verimliliği ve katılımı en üst düzeye çıkarmak için çalışanlarınıza ve müşterilerinize doğru ortamı sağlayın. Ön büro ve konsiyerj hizmetlerinin ötesine geçin ve sağlıklı yaşam, güvenlik ve sürdürülebilirlik programlarını keşfedin.

Kurumsal hesap yönetimi

Gayrimenkul portföyünüzün maliyetini, verimliliğini ve performansını, işinizi büyütmeye hizmet eden özel bir hesap yönetimi ekibiyle yönetiyoruz.

Ambitions
achieved

Alanınızı yönetmek
için bizimle iletişime geçin.

Portföyünüz ve işiniz için karlı çözümler sunuyoruz.