Geliştirme

Varlık değerini artırın ve emlak işlerinizi daha akıllı hale getirin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimizin mülklerini ve portföylerini nasıl yönettiğimizi keşfedin.
Doluluk planlaması
İnsanların mekanı nasıl kullandıklarını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının ve atanmamış oturma planının doluluk maliyetlerinin nasıl azaltılabildiğini, çalışanlara esneklik sağladığını ve işbirliğini geliştirebilmeyi öğrenin.
Kiralama Danışmanlığı
En iyi kiracıları cezbedin, elinizde tutun ve azami doluluğu sağlayacak olan kira koşulları hakkında görüşün.
Bütünleşik Tesis Yönetimi
İşletme maliyetlerini azaltmak, verimliliği artırmak ve üst düzey yetenekleri çeken bir deneyim sunmak için teknoloji ve uzman kullanın.
Akıllı Binalar
Binaların, iş yerlerinin ve insanların verimliliğini artırmak için yeni teknolojiler sunun ve sistemleri birbirine bağlayın. Mülkünüzün veya portföyünüzün verimli çalışmasını sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişin.
İnşaat Danışmanlığı
Bina araştırmaları, durum çizelgeleri, inşaat ve geliştirme takibi, hasar değerlendirmesi, bakım planlaması, yenileme maliyet değerlendirmeleri, hata analizi ve tadilat onayı ile bilinçli kararlar almanızı sağlar.
Sürdürülebilirlik hizmetleri
Enerji tüketimini ve işletme maliyetlerini azaltmak için stratejiler uygulamak. Yeni gelişmeler ve yenileme çalışmaları için sürdürülebilirlik sertifikasına sahip binalar ve alanlar tasarlayın.

Alanınızı yönetme
hakkında konuşalım.

Sizin ve çalışanlarınız için en uygun gayrimenkulü sunalım