Yönetin veya dış kaynak kullanın

 

Ekibinizin verimliliğini artırın ve satın alma yeteneklerinizi genişletin.

Size nasıl
yardımcı olabiliriz?

Müşterilerimiz için en mükemmel alanı bulmak için nasıl çalıştığımız keşfedin.
Entegre tesis yönetimi

İşletim maliyetlerini azaltmak, verimliliği artırmak ve maksimum üretkenlik için en iyi yetenekleri çeken bir iş yeri deneyimi sağlamak için teknoloji ve uzmanlıktan yararlanın.

Mülk & Varlık yönetimi

İşletme maliyetlerini azaltmak ve ekipman, hizmet ve sürdürülebilirlik programlarını kapsamlı profesyonel, finansal ve IT ile ilgili hizmet yelpazemizle entegre etmek için varlık yönetimi hizmetlerinizi dışarıdan temin edin.

Mühendislik ve işletme

Kiracılar ve çalışanlar için verimli bir ortam yaratmak için mülkleri etkin bir şekilde kullanın. Verimliliği artırmak, riski azaltmak ve maliyetleri kontrol etmek için varlıklarınız hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Ticaret yönetimi

Esnek ve üretken bir portföy stratejisi oluşturmak için kiralama taahhütlerini ve alan gereksinimlerini değerlendirin. Yerel işlemlerinizi yerel olarak yönetecek, binaları doğru zamanda ve uygun koşullarda güvenceye alacak veya elden çıkaracak danışmanlarla konuşun.

Kaynak bulma ve tedarik zinciri yönetimi

Mülkünüzü veya tesisinizi yönetmek ve satın alma gücü ve ölçek ekonomileri elde etmek için ürün ve hizmetlerden yararlanarak yüksek performanslı tedarikçilere erişin.

Doluluk oranı planlaması

Portföyünüzün güncel olduğundan emin olmak için çalışanlarınızın/müşterilerinizin alanlarınızı nasıl kullandığını izleyin, ölçün ve analiz edin. Hareketlilik programlarının kiralama maliyetlerini nasıl azaltabileceğini, çalışanlara nasıl daha fazla esneklik sağlayabileceğini ve işbirliğini nasıl kolaylaştırabileceğini keşfedin.

Ambitions
achieved

Alanınızı yönetmek
için bizimle iletişime geçin.

Portföyünüz ve çalışanlarınız için iyi performans gösteren gayrimenkul çözümleri sunun.