Kariyer

JLL'de hedeflerinizi işimiz haline getiriyoruz. Yaratıcılığınızın gelişmesini ve girişimci fikirlerinizi dinlemeyi isteriz. Farklı bakış açılarını benimsiyor ve sizinkilerle ilgileniyoruz.

Dünya üzerinde ek kariyer fırsatlarını keşfedin:

Hedeflerinize
ulaşın

Hedef odaklıysanız ve gelişen gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız, sizinle tanışmak isteriz. Gayrimenkul dünyasını yeniden hayal etmemize yardım edin, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım. Gayrimenkul dünyasını yeniden hayal etmemize yardım edin, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım.

Bizi tanıyın

Ekip çalışması, etik ve mükemmellik konusundaki ortak değerlerimiz, yaptığımız her şeyin özüdür. İnsanlarımızın yeni fırsatları keşfetmelerini, uzmanlık kazanmalarını, uzun vadeli kariyer yaratmalarını, yetenekli insanlarla çalışmalarını ve bünyemize katılmalarını sağlayarak, hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacağımıza söz veriyoruz.

Kuruluşumuzun her kademesinde liderler geliştirmek istiyoruz. İşe alım yaparken liderlik potansiyelinizi görmek istiyoruz. Bizim için liderler, büyük düşünen, değişimi yönlendirmek, işlerin üstesinden gelmek için başkalarına yardım eden ve onlara ilham veren insanlardır.

Ne sunuyoruz

Çeşitlilik

Bünyemize katarak başarılı oluyoruz ve tüm çalışanlarımızın farklı geçmişlerini, becerilerini ve fikirlerini kutluyoruz.

Mobilite

Çok çeşitli fırsatlarımız ve küresel erişimimiz, çalışanlarımızın kariyerlerini geliştirebilecekleri dev bir platform sunmaktadır.

Etik

Her seviyede güçlü iş ve mesleki etik kurallarını benimseyen ve destekleyen bir organizasyon olmaktan gurur duyuyoruz.

Faydalar

Ofis içinde ve dışında insanları ödüllendiren bir kültürü teşvik ediyoruz ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeye erişebilmenizi sağlamak istiyoruz.

Kariyer

Hedef odaklı ve heyecan verici bir kariyer fırsatı mı arıyorsunuz?