Hedeflerle Kariyer

Sizin hedefleriniz nelerdir? Hedefleriniz hayatınızda ne kadar yer tutuyor? Bunlar profesyonel mi kişisel mi? Bilmek istiyoruz. Çünkü biz hedeflerimizi işimiz haline getiriyoruz. Ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak, yaptığımız en iyi şeylerden biridir.

Dünya üzerinde ek kariyer fırsatlarını keşfedin:

Hedeflerinize
ulaşın

Hedef odaklıysanız ve gelişen gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız, sizinle tanışmak isteriz. Gayrimenkul dünyasını yeniden hayal etmemize yardım edin, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım. Gayrimenkul dünyasını yeniden hayal etmemize yardım edin, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olalım.

Bizi tanıyın

Ekip çalışması, etik ve mükemmellik konusundaki ortak değerlerimiz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.

En iyinin daha iyiye ilham verdiğine inanıyoruz. Bu yüzden birbirimizi desteklemeye, birlikte öğrenmeye ve başarıyı kutlamaya yatırım yapıyoruz. Yani rolünüz sizi nereye götürürse götürsün, doğal olarak harika işler başaran insanlar arasında olmanın keyfine varırsınız.

Güçlü yönlerinizi geliştirmek için bize katılın, hedeflerinizi göz önünde tutun ve çeşitli deneyimlerle dolu tatmin edici bir kariyerin tadını çıkarın.
 

Deneyim odaklı işe alım

Zengin deneyimlerinizi JLL'ye taşıyın ve bizimle birlikte hedeflerinize ulaşın.

Yetiştirilmek üzere işe alım

Çeşitli yeni mezun ve staj programlarıyla kariyerinize başlayın.

Henüz başvurmaya hazır değil misiniz?

Yetenek ağımız aracılığıyla bizimle iletişimde kalmak için kaydolun ve düzenli olarak güncelleme ve yeni kariyer fırsatlarından haberdar olun.

Ne sunuyoruz

Çeşitlilik

Farklı kültürden yetenekleri bünyemize katarak başarılı oluyoruz ve tüm çalışanlarımızın farklı geçmişlerini, becerilerini ve fikirlerini kutluyoruz.

Mobilite

Çok çeşitli fırsatlarımız ve küresel erişimimiz, çalışanlarımızın kariyerlerini geliştirebilecekleri dev bir platform sunmaktadır.

Etik

Her seviyede güçlü iş ve mesleki etik kurallarını benimseyen ve destekleyen bir organizasyon olmaktan gurur duyuyoruz.

Faydalar

Ofis içinde ve dışında insanları ödüllendiren bir kültürü teşvik ediyoruz ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeye erişebilmenizi sağlamak istiyoruz.

Kariyer

Hedef odaklı ve heyecan verici bir kariyer fırsatı mı arıyorsunuz?