Trish Maxson

Chief Administrative Officer

Trish, şirketin finansal gücünü korumaktan ve JLL’nin 86.000 çalışanının gelişmesi için bir ortam sağlamak üzere tasarlanan kurumsal gayrimenkul ve insan stratejilerinden sorumludur.

Aynı zamanda hukuk ekibini ve JLL’nin Daha İyi Bir Yarın İnşa Etme konusundaki kararlı sürdürülebilirlik taahhütlerini denetliyor.

Trish, 2012'de JLL'ye katıldı ve farklı sektörleri kapsayan bir liderlik geçmişi var. 2007'den itibaren Merck & Co.’da, daha öncesinde Rohm and Haas Co.'da laboratuvarlardan yönetim kurullarına uzanan pek görevi üslendi.

Trish iş hayatına araştırma ve iş ekipleriyle çalışarak kimyager olarak başladı. Kimyada sunulan zorluklar - kalıpları belirlemek, karmaşık problemleri çözmek - kariyeri boyunca inanılmaz derecede yararlı bulduğu becerilerdir. 

1999 yılında insan kaynaklarına geçti ve kariyer hedeflerine ulaşmak için net fırsatlar sunan yetenekli kişilere verilen değeri kurumsal başarıda sahip olunabileceğini çok iyi anladı. Son yıllarda, JLL’in kendi insanları üzerindeki stratejisinin temel odağı, kurum genelinde verimlilik oluşturmak için yapıya, süreçlere ve teknolojiye uyumlu bir yaklaşım getirmektir.

Trish, Michigan State Üniversitesi'nden kimya bölümünden lisans, Kaliforniya Üniversitesi, Berkeley'den biyofiziksel kimya dalında doktora ve The Fielding Graduate Institute'den klinik psikoloji dalında yüksek lisans derecesi aldı. Japonya'nın Okinawa kentinde doğdu, şu an Pennsylvania'da yaşıyor.

Başarılı bir flütçü olan Trish, müzik konusunda tutkuludur ve Bennington Oda Müziği Konferansı yönetim kurulunda bulunuyor.