Stephanie, şirketin finansal gücünü korumakla sorumludur.

Global Yönetim Kurulu üyesi olan Stephanie, JLL’nin stratejik vizyonunu ve dönüşüm ajandasını şekillendiriyor ve sunuyor.

2019 yılında JLL'ye katılan Stephanie engin bir finansal liderlik uzmanlığına ve karmaşık ve dinamik ortamlarda çalışma deneyimine sahip. Önceden Starbucks, Walmart ve Ahold Delhaizede CFO görevlerinde bulundu. Ayrıca PepsiCo ve UBS'de çeşitli finans pozisyonlarında görev aldı.

İsviçre ve ABD çifte vatandaşı olan Stephanie, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerini akıcı bir şekilde konuşmaktadır. Çeşitli ülkelerde yaşadı ve çalıştı, Çin, Fransa, İsviçre, İngiltere ve ABD'de üst düzey sorumluluklar üstlendi.

Stephanie, Austin'deki Texas Üniversitesi'nden MBA derecesi ve Florida Üniversitesi'nden Uluslararası Finans alanında BSc derecesi aldı. Ayrıca Harvard İşletme Okulu Yönetici Eğitimi programını tamamladı.

Stephanie, JLL dışında Perakende Finans Liderleri Yuvarlak Masası, Cal Polytechnic Üniversitesi'nde İş Analitiği Yüksek Lisans Programı ve Babson Koleji'nde Koçluk ve Liderlik Merkezinde Danışma Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.