Sabine Eckhardt

CEO, Orta Avrupa Bölgesi

Sabine Eckhardt, Orta Avrupa bölgesinde CEO görevini yürütmektedir. Bölgede Almanya, İsviçre, Avusturya ve Hollanda'nın yanı sıra İskandinavya ve Doğu Avrupa da bulunmaktadır. JLL'de yeni oluşturulan bu rolde, operasyonel iş ve stratejik uyumdan sorumluyken, aynı zamanda ulusal sınırları aşan dijitalleşmeyi ve müşteri odağını da yönetmektedir.

СSabine Eckhardt, Nisan 2020'de bu liderlik rolünü üstlendi. Daha önce DAX / MDAX grubu ProSiebenSat.1 Media'nın yönetim kurulu satış ve pazarlamasından sorumluydu. Medya şirketinde Genel Müdür’lük tecrübesi olan 15 yılı aşkın tecrübesi ile Bremen merkezli, yenilikçi yeni müşteri kazanımı ve geleceğe yönelik iş modelleri konusunda Almanya'daki önemli iş geliştirme merkezlerinden biridir. Müşteri merkezli satış vizyonuyla JLL işini pazarın ihtiyaçlarına daha da yakınlaştıracak.

Sabine Eckhardt sektörde ayrıca Alman Mülkiyet Federasyonu (ZIA) Başkanlığı’nda da görev almaktadır. Aynı zamanda Boston Consulting Group inisiyatifi "Business @ School" un jüri üyesi ve "Start Me Up " ın kurucusudur.