Daha İyi Bir Yarın İnşa Etmek 

Etkili, sürdürülebilir bir değişim sağlamak için paydaşlarımızla iş birliği yapıyoruz. Bunu, sürdürülebilirlik programımız olan Daha İyi Bir Yarın İnşa Etmek yoluyla yaptığımız her şeye dahil ederek yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik stratejimiz

Sürdürülebilirlik JLL için önemlidir, çünkü paydaşlarımıza uzun vadeli değer verme, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için üretken, sağlıklı alanlar yaratma ve topluluklarımıza enerji verme yeteneğimizi kolaylaştırır.

Bizim Yaklaşımımız
 

Müşteriler

Sektör lideri stratejiler ve araçlar kullanarak ve teknolojiyi kullanmanın yeni yollarına öncülük ederek sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için çözümler oluşturmak ve uygulamak için müşterilerimizle ortaklık kuruyoruz.

Kişiler

İnsanların yeni fırsatları keşfetmelerini sağlayarak, büyüme ve gelişimlerine yatırım yaparak, kapsayıcı bir kültür ve işyerleri sağlayarak ve güvenliğini ilk sıraya koymamızı sağlayarak hırslarına ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

İşyerleri

Hem JLL ofislerinde hem de iş seyahati faaliyetlerinde enerji ve kaynak kullanımını azaltarak karbon emisyonlarını düşürüyoruz.


Topluluklar

Küresel ve yerel yardım kuruluşları ile ortaklıklar kurarak çalışanlarımızın kişisel olarak katkıda bulunmaları için ortak değer yaratıyoruz.

Temel Faktörler

Sütunlar üç temel faktöre dayanmaktadır:

Programımızı nasıl uyguluyoruz

Daha İyi Bir Yarın stratejisi oluşturmak, yerel ekiplerle kapsamlı işbirliği ile küresel düzeyde belirlenmektedir. JLL içinde sürdürülebilirlik konusundaki nihai sorumluluk, JLL Küresel İcra Kurulu Başkanı Christian Ulbrich'e aittir. JLL’in Küresel Sürdürülebilirlik Sorumlusu Richard Batten, JLL’nin sürdürülebilirlik çabalarını günlük olarak denetliyor.
Her JLL ülkesi sürdürülebilirlik yolculuklarında farklı bir aşamadadır, bu yüzden uygulamaya esnek ve aşamalı bir yaklaşım geliştirdik. Programı başlattıkça, diğer ülkeler JLL’nin en büyük ülkeleriyle benzer eylemlerde bulunmaya, küresel hedeflere karşı uygulama yapmaya ve daha uzun vadede Daha İyi Bir Yarın İnşa Etmeyi resmileştirmeye teşvik edilecektir.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Sürdürülebilirlik stratejimizi incelemeye devam edin

Bizimle sürdürülebilirlik ile ilgili görüşün

İş gereksinimlerinizi ve önceliklerinizi yansıtan uzman tavsiyesi ile size destek olabiliriz