Mark Caskey

CEO, Kurumsal Çözümler EMEA

Mark, JLL müşterilerine ve onların çalışanlarına hizmet vermeye odaklanan 8.000'in üzerinde profesyonelden oluşan bir ekibin liderliğini yapıyor.

EMEA'daki Kurumsal Çözümler biriminin CEO'su olan Mark, JLL'in EMEA'daki 75 ülkede kurumsal müşterileresağladığı tüm hizmetler için yönetim sorumluluğuna sahiptir.

Mark, şirketlere ve çalışanlarına uzun vadeli hedeflerini geliştirmeleri ve gerçekleştirmeleri için ilham veren çalışma yerleri yaratma, biçimlendirme ve yönetme konusunda tutkulu.

Dördüncü Endüstri Devrimi, gayrimenkul endüstrisinde hızla yayılırken, çalışan verimliliğini artıran ve çalışanların hedeflerine ulaşmaları için ilham veren iş yerlerinin oluşturulmasında, teknolojinin ve tasarımın oynayabileceği dönüşümsel role inanan bir firmadır.

Teknoloji, çalışan deneyimi uygulamalarından, otomatik uçtan uca iş akışlarına kadar, çalışma ve işbirliği biçimimizi önemli ölçüde değiştiriyor. İş dışında kullanmaya alışkın olduğumuz teknolojiler işyerine tanıtılarak dijital ve insan deneyimlerini evde ve yoldayken yaptığımız gibi yönetmemize izin veriyor.

Dijital ve insan deneyimin bu birleşimi, gelecekteki her türlü işin başarısının anahtarıdır.

Mark, 2016 yılında JLL'ye katılmadan önce, Regus'ta Ağ Geliştirme ve Küresel Kurumsal Hizmetler Yöneticisi (EMEA) olarak CBRE'de çalıştı.

Mark, karısı ve küçük oğluyla birlikte Londra'da yaşıyor. Boş zamanlarında ailesiyle vakit geçirmekten, spor yapmaktan ve seyahat etmekten hoşlanıyor.