Karen Brennan

CFO

Karen, şirketin finansal gücünü korumaktan sorumludur.

Global Yürütme Kurulu'nun bir üyesi olarak Karen, JLL'nin stratejik vizyonunu ve dönüşüm gündemini şekillendirir ve sunar.

LaSalle ve daha geniş JLL organizasyonuyla 20 yılı aşkın süredir devam eden Karen, dünya çapında çeşitli pazarlarda organizasyonda liderlik, yatırım, varlık ve portföy yönetimi rollerini başarıyla sürdürdü. En son, Londra merkezli LaSalle Europe'un CEO'su olarak LaSalle'ın 22 milyar dolarlık AUM pan-Avrupa özel sermaye gayrimenkul yatırım yönetimi işinin genel sorumluluğunu üstlendi.

Karen 1999 yılında LaSalle’ın Baltimore ofisinde Devir Alma (Acquisitions) departmanına katıldı ve 2001 yılında Varlık ve Portföy Yönetimi sorumluluklarını üstlenmek için Chicago’ya taşındı. 2008'den 2012'ye kadar, şirketin Singapur ve Hong Kong ofislerine taşındı ve burada LaSalle'nin Asya Fırsat Fonları için Japonya'da Portföy Yöneticisi rolünü üstlendi ve bölge işinin yeniden yapılandırılması ve istikrarında kritik bir rol oynadı. 

2013'te ABD'ye döndükten sonra, 10 milyar doları aşan AUM'ye sahip olan ve firmanın en büyük ve en uzun süredir devam eden kurumsal yatırımcı müşterilerini içeren LaSalle’ın Amerika Özel Hesapları grubunu yönetti.

Karen, Loyola University Maryland'den bir BBA, Summa Cum Laude ve Chicago Üniversitesi Booth School of Business'tan bir M.B.A. kazandı.