Christian Ulbrich

Chief Executive Officer & President

Christian, genel olarak şirketin stratejik yönü ve devamlı büyümesinden sorumludur. Ayrıca JLL’nin Küresel İcra Kurulu Başkanı olarak da görev yapıyor.

Üst düzey liderliğinin yanı sıra Christian, JLL'yi dünyanın önde gelen şirketleri arasında konumlandıran bir stratejiyi yönlendirmektedir. Müşteriler, çalışanlar ve paydaşlar için başarıyı arttırmaya yardımcı olacak pazar lideri konumundaki dijital çözümleri benimsemeyen bir vizyona sahiptir.

Christian, on yıldan uzun süredir JLL'de liderlik rolünü üstlenmektedir. Şirkete 2005 yılında Almanya genel müdürü olarak katıldı. 2009'da Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi CEO'su ve GEB üyesi oldu. Öncesinde, Christian 10 yıl boyunca, diğer Alman ve uluslararası bankalarda üst düzey rollerde görev alarak, MM Warburg Bank'ın ortağı olan Hamburg merkezli HIH şirketler grubunun CEO'su olarak çalıştı.

Christian, sürdürülebilir, çeşitli ve kapsayıcı bir küresel geleceğin tutkulu bir savunucusudur. Dünya Ekonomik Forumu’nun Yolsuzlukla Mücadele Girişimi Ortaklığı’nın öncü kurul üyesidir. Ayrıca, Almanya’nın en büyük gayrimenkul şirketi olan Vonovia SE’nin yönetim kurulu üyesidir. 

Christian, Hamburg Üniversitesi'nden işletme diplomasını aldı ve Stanford Üniversitesi GSB programına katıldı. Almanya'nın Frankfurt şehri yakınında yaşıyor.