Christian Ulbrich

Chief Executive Officer & President

Christian, şirketin stratejik yönü ve sürekli büyümesinden sorumludur. Ayrıca JLL'in Küresel İcra Kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır.

Üst düzey liderliğin yanı sıra Christian, JLL'i dünyanın önde gelen şirketleri arasında konumlandıran bir stratejiyi yönetmektedir. Vizyonumuz , müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın başarısına katkıda bulunan pazar lideri dijital çözümleri benimsemektir.

Christian Ulbrich, on beş yıldan fazla bir süredir JLL'de yönetim pozisyonlarında bulundu. 2005 yılında şirkete katıldığında Almanya Genel Müdürü görevini üstlendi. 2009 yılında EMEA bölgesi CEO'su olarak atandı ve aynı zamanda İcra Kurulu Üyesi oldu. 2016 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi ve Denetim Kurulu Üyesi oldu. JLL'e katılmadan önce, merkezi Hamburg'da bulunan Alman HIH Group'un CEO'su olarak yedi yıl geçirdi. Bu görevden önce, diğer ulusal ve uluslararası bankalarda üst düzey pozisyonlarda on yıl geçirmişti.

Christian, sürdürülebilir, çeşitli ve kapsayıcı bir küresel geleceğin tutkulu bir savunucusudur. Dünya Ekonomik Forumu'nun Yolsuzluğa Karşı Ortaklık Girişimi'nin Vanguard yönetim kurulu üyesidir. Aynı zamanda Avrupa'nın en büyük konut gayrimenkul şirketi olan Vonovia SE'nin yönetim kurulu üyesidir.

Christian, Hamburg Üniversitesi'nde İşletme alanında üst düzey bir derece aldı ve Stanford Üniversitesi GSB programına katıldı. Kendisi şu an Almanya, Frankfurt yakınlarında yaşamaktadır.