Charles Boudet

CEO, France

Charles, Fransa ticaretinin genel strateji ve operasyonlardan sorumludur.

Paris’te yaşayan Charles, Rusya ve Almanya'da çalışan 18 yıllık profesyonel bir kariyerin ardından doğduğu ülkesine geri döndü. 

Hem iç hem de dış gayrimenkul tecrübesi edindi ve 2006'da Moskova'da JLL'ye Ofis ve Endüstri Ajansı Başkanı olarak katılmadan önce küresel gıda şirketi Danone'de Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev yapmıştır.  Üç yıl sonra Rusya işinin başına geçti.

Charles, 2015 yılında eşi ve dört çocuğuyla CEO olmak için Paris'e geri döndü. Fransa'daki sorumluluklarının yanı sıra, EMEA'daki Lojistik ve Endüstri ve Büro Ajansı ve Kiracı Temsilciliği işlerini de denetlemektedir -bu nedenle erken yaştaki kariyer rolleri faydalı olmaktadır.

Charles’ın teknolojiye yönelik kişisel tutkusu profesyonelce yansıtılmaktadır ve veri ve teknolojiyi işin merkezine yerleştirerek JLL’in hizmetlerini yeniden icat etmeye odaklanmaktadır. Dijital ürünler stratejisinin üst düzey sponsoru olarak, JLL'ın kurduğu proptech ortaklığı kurulunda yer alıyor.

Bununla birlikte, zamanın bu noktasında, JLL onun diğer tutkuları yani kayak ve futbol için henüz profesyonel ortaklıklar kurmamıştır.