Avi, JLL’nin Türkiye’deki faaliyetlerinin yönetimden sorumludur. İnsanlar için insanlarla çalışarak mutlu mekanlar yaratma tutkusunu, müşteriler için projelerde, paydaşlar için iş süreçlerinde, çalışanlar için ise JLL Türkiye’yi mutlu bir ofis yapmak için hayata geçirmektedir. 

Deneyim:

Alışveriş merkezi konsept geliştirme, kiralama ve yönetim alanlarında 25 yılı aşan deneyime sahip olan Avi Alkaş, profesyonel olarak Akmerkez, Carousel, İzmit Outlet Center için hizmet verdikten sonra 1997 yılında kendi firması Alkaş’ı kurmuştur. Avi Alkaş; Maxi, Karada Marina, Olivium, Tepe Nautilus, Armada, KayseriPark, KoruPark, İstinyePark, Vadi İstanbul, Rönesans Grubu’nun Türkiye genelindeki projeleri, Emaar Square ve Zorlu Center gibi Türkiye’nin önde gelen projelerinde önemli görevler üstlenmiştir. 

Eğitim ve Sertifikalar:

Avi Alkaş, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği (ICSC) Avrupa Danışmanlık Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da hizmet vermekte ve ICSC Avrupa Ödül Jürisi’nde de görev almaktadır. Alkaş, ICSC J. Riordan Profesyonel Gelişim Okulu’nun da fakülte üyesidir. 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde master’ını tamamlayan Avi Alkaş MRICS, CRX , CSM, CMD ve CLS unvanlarını taşımaktadır.