Anne-Sophie Curet

İnsan Kaynakları Başkanı, EMEA H

Anne Sophie Curet, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika İnsan Kaynakları Başkanıdır ve bölge genelinde çalışan deneyiminden sorumludur.

Anne Sophie’nin kariyerindeki tüm roller insan odaklıdır. Yetenek bulucu ve İK danışmanı olarak görev alan Anne Sophie, daha sonra önde gelen şirketlerde üst düzey İK liderliği pozisyonlarıyla birlikte kurum içinde ilerleme kaydetmiştir.

Anne Sophie’nin profesyonel tutkularından biri, insanların kendini geliştirebileceği ortamlar ve kurum kültürü oluşturmaktır. Daha önce, AXA Investment Managers'da Global İnsan Kaynakları Başkanı olarak çalışan Anne Sophie, burada insanların kuruma olan iş başvuru taleplerini artırmak, mevcut çalışanları elde tutmak için stratejiler geliştirerek, İK departmanının dönüşümüne öncülük etmiştir. Mayıs 2019’da JLL’e katılmadan önce de Aviva’da İnsan Kaynakları Şefi olarak, kurum içi iletişimden, çalışan bağlılığından ve işveren markalarından sorumlu olarak çalışmıştır.

Anne Sophie, İnsan Kaynakları rolüne ek olarak, JLL’nin kendi kurumsal gayrimenkul portföyü için bir strateji belirleyerek, ofislerin nasıl göründüğünden ve kişilere nasıl hissettirdiğinden, bunun sürdürülebilirliğini sağlamaya kadar Kurumsal Gayrimenkul fonksiyonuna liderlik etmektedir.

Sadece insanlarımız için değil, daha geniş toplumlar için daha iyi yarınlar inşa etme vizyonuyla hareket eden Anne Sophie, öğrenme güçlüğü çeken çocuklara, alternatif okullar sunma konusunda faaliyet gösteren kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun da başkanlığını yapmaktadır. Aynı zamanda proptech ve çalışanların katıldığı start-uplara mentorluk yapan Anne Sophie, Paris'te eşi ve ikiz kızlarıyla birlikte yaşamaktadır.