Andrew Frost

Head of Residential, EMEA

Andrew’un iş kolu, “Yaşam” başlığı altında yer alan her türlü mülk için danışmanlık, finansman, geliştirme ve satış hizmetleri sunmaktadır

Konut büyüme için büyük bir fırsat sunuyor. Müşterilerimizin hedeflerini yerine getirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyorum.

Andrew Frost

Bir Muhasebe lisansı vasıtasıyla, 13 yıllık Yönetici unvanını bırakıp gayrimenkul hizmetleri sağlayıcısı Savills'de kariyerine başladı.  Mülkiyet danışmanlığı King Sturge’na Ortak olarak İngiltere Konut işini kurdu ve 2011’de JLL ile birleştikten sonra İngiltere Konut Başkanı olarak atandı.  2017'de EMEA görevini ekledi.

Dünya nüfusu artmaya devam ettikçe, öğrencilikten emekliliğe kadar tüm yaşam döngüsü boyunca nasıl konut sağlayacağımız konusunda daha akılcı olmalıyız.  Andrew, ticari arsaların ve binaların yeniden amaçlanmasını destekleyen yeteneklere yatırım yapmaya ve hızla büyüyen İnşa et ve Kirala / Özel Kiralama sektörlerine sermaye ve fırsatlar sunmaya odaklanmıştır. Ek olarak, teknolojiye bağlılık, ticaretin tüketici tarafının fiziksel dallar ve önemli çevrimiçi varlığa sahip, gerçekten modern bir dijital ajans olarak faaliyet gösterdiği anlamına gelir.

Andrew’un finansla ilgili lisansı, kariyerinin başlangıcına rağmen gayrimenkul sektörüne geçiş yapmasına fayda sağlıyor.  JLL için birçok başarılı devralmaya öncülük etti ve katkıda bulundu.

Hollandalı Laura ile evlendi.  Andrew ile kayak yapmaktan, ragbi, tenis oynamaktan ve hatta balık tutmaktan zevk aldığı üç oğlu ile birlikte.