JLL Hakkında

Dünyanın dört bir yanında insanların hedeflerine ulaşabilecekleri yatırım fırsatları ve çalışma alanları yaratmak için buradayız. Bunu yaparken, müşterilerimiz, insanlarımızın ve toplum için daha iyi bir yarın inşa ediyoruz.

Girişimci bir ruhla birlikte gayrimenkul hizmetlerinde dünya lideriyiz. En hırslı müşterilerin bizimle çalışmasını ve en hırslı insanların bizim için çalışmasını istiyoruz. Bu kadar basit.

Endüstriyel, ticari, perakende, konut ve otel gayrimenkulleri dahil olmak üzere farklı varlıkları satın alıyoruz, inşa ediyoruz, kiralıyoruz ve yatırım yapıyoruz. Teknoloji girişim kuruluşlarından küresel firmalara kadar müşterilerimiz, bankacılık, enerji, sağlık hizmeti, hukuk, yaşam bilimleri, üretim ve teknoloji gibi sektörler arasında yer almaktadır.

JLL Türkiye Kurumsal Katalog

Bizi daha yakından tanıyın

Hedeflerinize
ulaşın

JLL olarak iş dünyasının insan kısmını benimsiyoruz, bu iş dünyanın çalışma kısmını daha sağlıklı hale getiriyor.

Hedeflere ulaşmak, her bir bireyin, müşterinin ve şirketin içindeki potansiyelin açığa çıkması ile ilgilidir.
Hedeflere ulaşmak, uğraştığımız her şeyin merkezindedir.

Ötesini düşünmek

Müşterilerimizin dünyanın dört bir yanındaki hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya ne kadar bağlı olduğumuzu keşfedin. Yıllık raporumuzu ve güncel kurumsal bilgilerimizi inceleyin. Ek olarak, Yatırımcı ilişkileri sayfamızı ziyaret edin.

Rakamlar ile

Bilgilerimizi ve rakamlarımızı içeren kamuya açık Kurumsal Bilgilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.
   

4.6 milyar m² mülk ve tesis yönetildi.

33.700 kiralama işlemi, toplam 784 milyon m² kiralık alan.

Yerel topluluklarda 66.475 saat gönüllü olarak zaman harcandı.

4.994.882 $'lık kurum ve çalışanlara bağış.

451.533 mt CO2 tasarrufu.

   

Liderlerimizi tanıyın

Fark yaratan insanlarımız. JLL liderleri müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurlar
Ekip çalışmasına inanırız - başarılı olmak için paylaşırız.

Neredeyse 85.000 kişiyiz ve bir ekibiz. Ortak hedeflerimize ulaştığımız ve başarılarımızı paylaştığımız bir ekibiz. Birinci sınıf hizmet sunan ekipler oluşturmak için konumlar ve görevler üzerinde birleşiyoruz.

Müşterilerimizin tüm işlerinde etik değerlere inanıyoruz - dürüst ve sorumlu davranıyoruz.

Müşterilerimiz, kendi çıkarlarına göre hareket etme konusunda bize güveniyorlar. Bu, ciddiye aldığımız bir sorumluluktur, bu yüzden ilkeleri, güçlü bir dürüstlük duygusunu ve en yüksek küresel standartları anlaşılır hale getirmeye kendimizi adadık.

Mükemmelliğe inanıyoruz - sıra dışı olmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz ve kendimiz için büyümek ve daha iyisini yapmak istiyoruz. Bu nedenle mükemmelliğe ve hedefleri gerçekleştirmek için daima yeni ve yenilikçi yollar aramaya kendimizi adıyoruz.

Neye
inanıyoruz

Temel değerlerimiz kültürümüzü şekillendirir ve kim olduğumuzu tanımlar. Müşterilerimize, topluluklarımıza ve birbirimize olan bağlılığımızın altını çizmekte ve yaptığımız her şeye yön vermektedir. Ekip çalışmasına, etik değerlere ve mükemmelliğe inanıyoruz.

Sürdürülebilirlik tutkumuz

İnsanların gelişebileceği alanlar, binalar ve şehirler yaratarak JLL'yi dünya lideri, sürdürülebilir profesyonel hizmetler şirketi haline getirmek istiyoruz.
Bu vizyona Daha İyi Bir Yarını İnşa Etmek olarak isimlendirdiğimiz sürdürülebilirlik liderliği hırsımızla küresel çapta ulaşacağız.
Müşteriler için kalıcı değer üretmek
Toplumumuzu desteklemek
İnsanlarımızı işin içerisine katmak
Çalışma alanlarını dönüştürmek

Ödüller ve
Takdir

Tüm başarılarımız, çalışmalarımızın mükemmelliği, insanlarımıza sağladığımız kişisel gelişim fırsatları ve topluluklarımıza yaptığımız katkılardan gurur duyuyoruz. Başarımızdan dolayı saygın kuruluşlar tarafından tanınmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Ethisphere | 2008-2020

World's Most Ethical Company

Fortune | 2015-2021

Fortune 500 – #186

Fortune | 2017-2022

World’s Most Admired Companies

JLL Spark: 
Gayrimenkul
teknoloji ile buluşuyor

JLL Spark, gayrimenkul sektörünü teknolojiye dayalı yenilikle dönüştürmeye kendini adamıştır. JLL Spark, JLL'in uzmanlığı ve kaynakları tarafından desteklenen bir girişim pratikliği sağlar. Teknoloji şirketlerine yatırım yapan başarılı geçmişe sahip deneyimli Silikon Vadisi girişimcileri tarafından yönetilen, JLL Spark'ın stratejik proptech yatırımları JLL'ye gayrimenkul sahiplerine ve işletmecilerine yenilikçi ürünler sağlama becerisi sunuyor.

LaSalle dünyanın önde gelen yatırım yöneticilerinden biridir

LaSalle Yatırım Yönetimi, dünyanın en büyük ve en geniş kapsamlı gayrimenkul yatırım yönetimi firmalarından biri olup Jones Lang LaSalle Incorporated'ın bağımsız bir yan kuruluşudur. Ekipleri, müşterileri için ekonomik ve gayrimenkul piyasası döngüleri ile rekabetçi yatırım performansı sağlamaya odaklanır. Gayrimenkul tahvilleri ve birleştirilen fonlardan küresel çapta dolaylı yatırımlara kadar her konuda uzmanlık.

Bizi takip edin

Sosyal medyada iletişimde kalın