Satış

Varlığınızı hızlı bir şekilde pazarlamak ve kazanmak için yapılandırılmış bir anlaşma ile alın.

Size nasıl
yardımcı
olabiliriz?

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına nasıl sağladığımızı keşfedin.
Gayrimenkul satışları

Mümkün olan en yüksek satış fiyatını elde etmek için global yatırımcılardan ve sermaye kaynaklarından oluşan bir ağa erişirken yaratıcı bir pazarlama stratejisiyle varlığınızı hızlı bir şekilde pazarlayın.

Değerleme

Dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir sektörde varlığınızın veya portföyünüzün gerçek değerini hesaplayın. En karmaşık projelerde bile lisanslı profesyonellerden hızlı, güvenilir ve doğru bir değerlendirme alın.

Danışmanlık

Finansal fizibilite çalışmaları ve gerçek zamanlı piyasa analizi yoluyla risk, maliyet ve fırsat üçgeninde doğru dengeyi bulmaya ve projelerinize katma değer sağla​yın.

Yatırım bankacılığı hizmetleri

Kaynak yaratın ve yatırımınız için en iyi şartları ve anlaşma yapısını güvence altına alın. 

Satış ve uzun vadeli finansal geri kiralama

Mekanı satıcıya geri kiralamak ve istikrarlı bir getiri sağlamak için mal sahibi tarafından kullanılan fırsat içeren varlıkları araştırın. Varlıkları bulun, işlemi yapılandırın, finansman sağlayın ve kira sözleşmelerini görüşün.

Satın alma & Birleşmeler

Küresel veya merkezi olmayan portföyleri değerlendirmek, etkinlikleri bulmak ve maliyetleri düşürmek için güven sağlayan destek alın. Düzgün eğilimler ve etkili değişim yönetimi sağlayın.

Find your next investment
opportunity on our new
Investor Centre

Gayrimenkul yatırımları
hakkında konuşalım.

Ticari mülkünüzün satışına ilişkin yardım veya bu konuda uygulanabilir tavsiyeler yardım alın.