Bir sonraki normalde işe dönme rehberi

Çalışanlar ve kiracılar iş yerlerine dönmeye başladıkça, yeni rehber kitabımız bir sonraki normale (yeniden) girmenize yardımcı olacak kaynaklar sağlar.

Bir sonraki adımda yola çıkmaya hazır olduğumuzdan emin olmak için sağlık, güvenlik ve mali sonuçları dengelemek için alanlarımızı (yeniden) etkinleştirmemiz ve birbirimizin refahını (yeniden) gözlemlemeye devam etmemiz çok önemlidir. Duruma hazırlık, çeviklik ve dayanıklılık burada anahtar olacaktır.

Çalışanlar ve kiracılar iş yerlerine dönmeye başladıkça herkesi güvenli bir ortama davet etmemiz son derece önemlidir. Yeni ve farklı bir dünyaya doğru bir adım atarken, birlikte işletmeleri yeniden canlandırabiliriz.

Rehberi indirmek için formu doldurun

Gizlilik bildirimi

Jones Lang LaSalle (JLL), bağlı kuruluşları ve iştirakleri ile birlikte, gayrimenkul ve yatırım yönetimi hizmetleri alanında önde gelen küresel hizmet sağlayıcısıdır. Bizimle paylaşılan kişisel bilgileri koruma sorumluluğunu ciddiye alıyoruz. Genel olarak sizden topladığımız kişisel bilgiler, sorunuz ile ilgilenmek içindir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir seviyede tutmayı ve meşru işler veya yasal nedenlerden dolayı ihtiyaç duyduğumuz sürece korumayı amaçlıyoruz. Daha sonra bu bilgileri güvenli bir şekilde sileriz. JLL'nin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik beyanımızı görüntüleyin

Danışmanlık için bir JLL uzmanıyla konuşun

Uzaktan çalışma programlarının geliştirilmesine nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek, varlığınız veya portföyünüz üzerindeki herhangi bir etkiyi değerlendirmek veya bu benzeri görülmemiş dönemde karşılaşabileceğiniz diğer zorlukları tartışmak için bizimle iletişime geçin.