Gayrimenkul için Corona Virüs (COVID-19) kaynakları

COVID-19 dünya genelindeki toplulukları etkilediğinden, işyeriniz, varlıklarınız ve global emlak piyasalarınız üzerindeki etkilerini gözden geçirmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni normalde çalışmak için rehberimiz

Kısa bir an için dünya duraksadı. Yeni bir yaşam tarzına anında uyum sağlarken küresel bir salgının gerçek etkisini toplu olarak değerlendirdik.

İşletmeler, pandemiden önce bildiğimiz yoldan farklı şekilde çalışmaya başlayacak. Operasyonel modellerini "yeni normale' uyarlayarak, daha dirençli olmak için için bu krizi bir fırsata çevirecekler. Bir pandemi karşısında operasyonel direnç, çalışma alanlarını yeniden açmanın ötesine geçmelidir. Önümüzdeki yolculuk çok aşamalı olacağından, aşamalı olarak yeni normale hazırlanın.

Ofislere yeniden dönüş, ulusal ve yerel yönergeleri ve gereklilikleri içeren talimatlarının sağlam bir şekilde anlaşılmasıyla başlar. Ardından, güvenlik ve esneklik akılda tutularak, ofislere yeniden dönüş için JLL’nin üç temel adımını uygulayın: alanı (yeniden) etkinleştirin, sağlığı ve zindeliği (yeniden) gözlemleyin ve mülk ve işyeri operasyonlarını (yeniden) canlandırın.

Global CHR ‘ımız Mary Bilbrey, JLL'nin ofislere yeniden giriş stratejisi hakkında CNBC'ye konuştu

Dünya çapında 240'dan fazla , yeniden açılış yapan JLL ofisi ile CNBC, yeni normale adım atarken çalışan güvenliği ve refahına nasıl odaklandığımızı dinlemek için Mary Bilbrey ile görüştü.

COVID-19: Global Gayrimenkul Etkileri

Bu güncellenmiş rapor, Çin'den alınan dersleri, global politika tepkisini ve işletmelerin ofislere yeniden dönüş için karşılaşacakları pratik zorlukları, ayrıca sermaye piyasası sonuçlarını ve sektöre özgü etkileri içermektedir.

COVID-19 iş planlama kaynakları

Danışmanlık için bir JLL uzmanıyla konuşun

Uzaktan çalışma programlarının geliştirilmesine nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek, varlıklarınız veya portföyünüz üzerindeki herhangi bir etkiyi değerlendirmek veya bu benzeri görülmemiş dönemde karşılaşabileceğiniz diğer zorlukları tartışmak için bizimle iletişime geçin.


„Sorumluluk Reddi Beyanı”:
 JLL ve JLL Çalışanları, kendi iş sürekliliğinizin veya sağlık ve kamu politikası perspektifinden hazırlık planlarınızın hazırlanmasında size yol gösterme veya etkileme yetkisine sahip veya nitelikli değildir. Herkese açık kaynakların güncel bir listesini sunduğumuzdan emin olmak için çaba sarf ederken, COVID-19 ile ilgili tüm ayrıntıların yanı sıra sağlık ve kamu politikası etkileri, bağımsız bir uzmanın tavsiyesi ile ele alınmalıdır.