​​​​​ 

Kurumsal gayrimenkul sektörünün yeni haber kaynağı: JLL Wire 

Türkiye’deki yatırımlar, dünyadan ilginç haberler ve sürpriz röportajlar... Kurumsal gayrimenkul sektöründeki son gelişmeler artık yeni yayınımız JLL Wire ile sizlere ulaşacak.

JLL Wire’ın ilk sayısında; Esas Gayrimenkul CEO’su Kazım Köseoğlu’nun özel röportajını, dünyanın dört bir yanındaki ilginç gayrimenkul yatırımlarını, Vahap Munyar’ın “AVM’ler olmasa perakende sektörü bu kadar gelişemezdi” başlıklı köşe yazısını ve ‘Türkiye Ticari Gayrimenkul Pazarı Raporu’nun öne çıkan konularını okuyabilirsiniz. Ofis tasarımındaki son trendler, daha verimli ofisler için yapılması gerekenler, lojistik pazarındaki yatırımcıların beklentileri, cadde mağazacılığındaki kira artışı trendi ve yönetim desteği almanın AVM yatırımcıları için neden zorunluluk haline geldiği gibi güncel yazıları da bu sayıda sizinle buluşturuyoruz.

Kurumsal gayrimenkul sektöründeki güncel haberleri paylaşmanın yanı sıra instagram kampanyamız #hayattanmetrekareler aracılığıyla JLL Wire’ın ikinci sayısında sizi de aramızda görmek istiyoruz.  Şehrinize anlam katan gösterişli yapılar ve onların ilginç hikayelerini #hayattanmetrekareler etiketi ile instagram’da yayınlayarak, JLL Wire’ın gelecek sayısında siz de yer alabilirsiniz. Instagram’da @jllturkey hesabını takip etmeyi unutmayın.

JLL Wire’ı okumak için lütfen tıklayın...​​