Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Sermaye Piyasaları

Alım, satım veya finansman amaçlı tüm yatırım stratejilerinizde değeri ve getiriyi artıracak çözümlere kavuşun...

​​​​​​​​​​​​​​​​Ticari Gayrimenkul Alımı ve Satışı Piyasayı İyi Takip Etmeyi Gerektirir​

Sermaye Piyasaları ekibimiz ofis, perakende, lojistik ve otel pazarlarındaki; arsa aşamasında, inşaat halinde ya da faaliyette olup gelir getiren gayrimenkullerin, satın alma ya da satış danışmanlığını ve bu gayrimenkullerden oluşan portföylerin planlanması hizmetini üstleniyor.

Gayrimenkullerin en yüksek değerle satılması,yabancı yatırımcılara yerel pazarda en verimli yatırım fırsatlarının sunulması ve projeye kaynak yaratmak amaçlı ‘muhtemel ortaklık’ sağlanması konularında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sağladığımız hizmetlerde bugüne kadar Türkiye’de en fazla işlem gerçekleştiren firmayız.

Dünya Kadar Yatırımcı

Ekibimiz, dünya genelinde 230 pazardaki 700’ü aşkın sermaye piyasası uzmanından oluşan küresel ağın bir parçası. Hem Uluslararası Sermaye Piyasaları Grubu hem de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Sermaye Piyasaları

Grupları ile güçlü iletişim içinde çalışarak, küresel düzeyde bir yatırımcı ağına ulaşabiliyor, global bilgi birikimi ve deneyiminden müşterilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.

Londra, Chicago, Pekin, Moskova, Dubai, Hong Kong ve daha pek çok JLL ofisi sayesinde dünyanın birçok ülkesindeki yatırımcıya doğrudan ve güçlü bir erişimimiz bulunuyor.​

Bu küresel gücü müşterilerimizle paylaşarak yerel geliştiriciler, gayrimenkul sahipleri ve yatırımcılar için daha geniş bir piyasa ve rekabetçi bir ortam yaratıyoruz.

En İyi Ürün, En Doğru Fiyatlama, En Doğru Hedef Alıcı​

JLL Türkiye olarak, ticari gayrimenkule ilişkin her türlü hizmeti verebilme yetkinliğimiz ve piyasa fiyatlarını ilk elden takip etme imkanımız sayesinde en doğru fiyatlamayı yapıyor, en iyi ürüne ulaşabiliyoruz.

Sahip olduğumuz geniş yatırımcı ağı ve güçlü yatırımcı ilişkilerimiz sayesinde, hedef yatırımcıları doğru tespit edebiliyor, rekabet ortamı yaratıyor ve satış fiyatında güçlü prim elde ediyoruz.

Hizmet alanlarımız;

  • Satış İçin Gerekli Tüm Danışmanlık Hizmetleri
  • Detaylı Analizlere Dayanan Portföy Planlama Hizmetleri​
  • Satın Alma İçin Gerekli Tüm Danışmanlık Hizmetleri​

 ***JLL Türkiye Sermaye Piyasaları Ekibi, 2015 yılında 1 milyar TL değerinde yatırım işlemine danışmanlık hizmeti verdi.​​​