Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Yurtdışı Konut Yatırımı

​​​​​​​​Dünyanın herhangi bir şehrinde bir konut alımı ya da satışı söz konusu olduğunda, geliştiriciler, yatırımcılar, kurumlar ve bireyler için katma değeri yüksek ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Konusunda uzman çalışanlarımız, bireysel ya da  toplu kurumsal satın alınabilecek projelere ilişkin en doğru, akıllı yatırım kararınızı verebilmeniz için dünyanın önde gelen şehirlerindeki piyasa koşullarını sizin için analiz ediyor.

Geliştiriciler ve yatırımcılar için projeleri belirliyor, analiz ediyor, pazarlıyor ve sizi dünyanın dört bir yanındaki doğru alıcılarla buluşturuyoruz. Tecrübemiz, yönetimi, tasarımı, yenilemeyi, geliştirmeyi ve aynı zamanda mülk ya da varlık yönetimi alanında hizmet vermeyi de kapsamaktadır. Satış ihtimali söz konusu olduğunda ise değerleme hizmeti veriyor ve ihale süreçlerini sizin adınıza  yönetiyoruz.

Bireyler ve kurumlar için, özellikle İngiltere (Birleşik Krallık), Almanya, Portekiz, İspanya ve Amerika gibi dünyanın en yüksek talep gören bölgelerinde güncel yatırım fırsatlarını sizin için takip ediyor, işlemlerinizde bu metropollerdeki uzman kadromuzla yanınızda yer alıyoruz.