Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kiralama Hizmetleri

 Varlıklarınızı piyasa taleplerini karşılayabilmek, kiracılarınıza cazip hale getirmek, onları muhafaza edebilmek ve yüksek getiri elde etmek için elverişli hale getirin.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

70 ülke ve 1000’i aşkın piyasada yatırımcılarını ve simgesel mülklerini temsil eden kiralama temsilcilerimiz sektörün en yaratıcı ve bilgili ekibi olarak tanınır. Kiracılarınızı garantilemek, yüksek kira getirisi elde etmek ve gayrimenkullerinizi iyi konumlandırmak adına proaktif yaklaşımlarımız sizleri hedeflerinize ulaştırır.

Ofis, endüstriyel, perakende ve mesken alanlarındaki değişken talepleri karşılayabilmek için kendimizi araştırma, yerel piyasa verileri ve güncel bilgilerle donatırız. Ticari gayrimenkul alanında uzman küresel meslektaşlardan oluşan geniş bir ağımız vardır. 

Diğer kuruluşların tespit edemediği kiralama fırsatlarını yakalamak adına ekiplerimiz gayrimenkul sektörü hakkında titiz bilgiye ve ilişkilere sahiptir. Menkulünüzü temsil ederken birçok kanalı kullanarak en güncel ve başarısı ispatlanmış pazarlama stratejileri geliştiririz.​