Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Perakende

Endüstri ve piyasa bilgilerimizi kullanarak perakende mülklerinizin performansını ve değerini arttırırız.

​​​​​​​​​​​​Perakendecilik ve eğlence dünyası hızlı olabilir, ama biz gelişen tüketici talebi, perakendeci stratejileri ve eğilimleri doğrultusunda sürekli değişen bu alanda uzmanız. Perakendecilik sektörüne tutkulu uzman kadromuz, küresel yatırımcı ve perakendeci bağlantıları ve yerel piyasa koşullarına hakimiyetleriyle yatırım yaptığınız veya kullandığınız gayrimenkulun değerini arttıracaktır.

Yeni piyasalar arayan veya büyüme planları olan perakendeciler için doğru mülkü, doğru yerde ve doğru fiyata buluruz.

Mülk sahibi işletmeciler, yatırımcılar veya gelişimciler için yüksek getiri amacıyla kazançlı yatırımlar bulup varlıklarını yönetiriz.

Önerilerimiz her zaman yatırım ve hedefleriniz doğrultusunda olur. Ortağınız gibi çalışarak size ve hedeflerinize odaklı çözümler üretiririz. Hedefimiz, piyasa durumlarına göre değişen fırsatları yakalayabilmeniz adına gayrimenkul bilgimizi sizin için uzun dönem güvenilir çözüm ortaklıklarına çevirmektir.

Türkiye’de, Alışveriş Merkezlerinin Outlet Merkezleri dahil tüm sektörlerinde pazar lideri olarak benzersiz bir bilgi birikimi ve deneyimi sunmaktayız. Konsept geliştirme ve kiralama ekibimiz 19 yıllık bir dönem boyunca, toplamda 1.8 milyon metrekareyi aşan kiralanabilir alan içeren sayısız proje için danışmanlık yapmıştır.

Halihazırda, 2014 sonundan önce tamamlanması beklenen, 2 milyon metrekareyi aşan bir yeni portföy hakkında çeşitli uluslararası ve Türk yatırımcılara danışmanlık yaparken, Alışveriş Merkezlerindeki çalışmalarımızın yanısıra, Türkiye’nin en büyük kentlerinin ana caddelerinde de perakendeci, geliştirici ve yatırımcı müşterilerimize de aktif bir biçimde danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz.

​Uzmanlaştırılmış hizmetlerimiz arasında:

  • Alışveriş merkezi kiralama ve yeniden kiralama

  • Caddede Kiralama ve Perakende Danışmanlığı

  • Kurumsal Perakende Çözümler​​​