Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Her Yerde Etik

​​​​​JLL, sahip olduğu kurumsal kültür ile her düzeyde iş ve profesyonel etik kurallarını kabul eder, uygular ve destekler.​


Etik uygulamalar değerlerimizin, misyonumuzun ve stratejimizin özünü oluşturmaktadır. Bu uygulamaları tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla ilişkilerimizde rehber olarak kullanıyoruz.

​Yönetim Kurulu ve üst düzey yöneticilerimiz etik uygulamalardaki sorumlulukları, kendileri ve tüm kurumumuz adına çok ciddi bir kavram olarak görmektedir.  

İş ​Etiği Kuralları

İş Etiği Kodu (İngilizce)

Tüm Dilleri Görüntüle​
 


Etik kurallarına aykırı bir durumu herhangi bir dilde bir rapor etmek için:

  • ​​877 540 5066 1 global hattını 24 saat arayabilir ya da ​ 
  • ​​ www.jllethicsreports.com adresinden yetkililere ulaşabilirsiniz. 


Dünyanın En Etik Şirketleri 
Dünyadaki iş etiği standartlarını belirleyen Ethisphere Enstitüsü, 2018 yılı için belirlediği “Dünya’nın En Etik Şirketleri” listesini açıkladı. Bu yıl da listede yer alarak, bu anlamlı unvana uzun süredir sahip olan az sayıdaki küresel şirketten biri olmayı başardık. 80 ülkede 77.000 binden fazla çalışanımız, işlerini ‘Etik’, ‘Takım Çalışması’ ve ‘Mükemmellik’ ilkeleriyle yürütüyor. Global CEO’muz Christian Ulbrich’in de konuyla ilgili konuşmasında belirttiği gibi “Değerlerimiz JLL’de yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor.”
(Graphic: Business Wire)