Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

Avi Alkaş’a  “ICSC Yönetimi Dünya Üstün Hizmet Ödülü”

Jones Lang LaSallle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından “ICSC Yönetimi Dünya Üstün Hizmet Ödülü” ile ödüllendirildi.


23-25 Mayıs 2010 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilen “RECon 2010” konferansına katılan Avi Alkaş, 23 Mayıs 2010 Pazar günü düzenlenen özel bir tören ile ödülünü aldı. ICSC’nin çalışmalarına, perakende ve gayrimenkul sektörüne katkılarından dolayı bu ödüle layık görülen  Avi Alkaş, aynı zamanda Türkiye’de bu ödüle layık görülen ilk ICSC üyesi oldu. 

 

Avi Alkaş konuyla ilgili açıklamasında ”Bu yıl 30.000 kişinin izlediği RECon konferansında çok özel ve anlamlı olan  ICSC Yönetimi Dünya Üstün Hizmet Ödülü”nü almaktan şahsım, şirketim ve ülkem adına gurur duyuyorum. Bu ödül son 20 yıldır, her sene tüm dünyadan sadece üç veya dört kişiye veriliyor. Bu yıl ABD’den üç kişi ve ABD dışından ben ödüle layık görüldüm. Sektörde ki manevi değeri ölçülemeyen “ICSC Yönetimi Dünya Üstün Hizmet Ödülü”nu kazanan ilk ve tek Türk olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

 

Avi Alkaş, 1994 yılından beri ICSC üyesidir ve aynı zamanda aktif olarak ICSC Avrupa Yönetim Kurulu ve ICSC Avrupa Jüri görevlerini sürdürmektedir. ICSC [International Council of Shopping Centers]-Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nden SCSCM ( Senior Certified Shopping Center Manager), SCMD (Senior Certified Marketing Director) ve CLS (Certified Leasing Specialist) akreditasyon sertifikalarını alan Avrupa’daki ilk kişidir. Avi Alkaş, Ağustos 2008 yılından bu yana Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanlık görevini yürütmektedir.