Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

Istanbul

Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nde birinci değişmedi

Gayrimenkul Ödülleri’nin danışmanlık kategorisindeki birincisi JLL Türkiye oldu. JLL Türkiye ayrıca “Acente/Kiralama” kategorisinde de ilk sıraya yükseldi.  ​


​​​Dünyanın önde gelen finans dergilerinden Euromoney tarafından düzenlenen Gayrimenkul Ödülleri’nin danışmanlık kategorisindeki birincisi JLL Türkiye oldu. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da birinci olan JLL Türkiye ayrıca Acente/Kiralama kategorisinde de ilk sıraya yükseldi.  

JLL rkiye, bankacılık ve finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney tarafından düzenlenen Gayrimenkul Ödülleri’nde iki kategoride birinciliğe layık görüldü. En iyi danışman kategorisinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ilk sırayı alan JLL Türkiye, geçen yıl ikinci sırasında bulunduğu Acente/Kiralama kategorisinin bu yılki birincisi olmayı başardı. JLL Türkiye ayrıca Araştırma kategorisindeki ikinciliğini korurken, Değerleme kategorisinde beşincilikten ikinciliğe yükseldi.  

Sonuçlardan duydukları mutluluğu ifade eden JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Euromoney tarafından gerçekleştirilen araştırmayı temel alan ödüllerdeki başarımızın, kurumsal gayrimenkul sektöründeki uzmanlığımızı bir kez daha kanıtladığına inanıyoruz. Bu yıl ‘Dev Güç Birliği’ ile daha da büyüyen ve güçlenen şirketimiz, uzman ekibinin enerjisiyle, müşterilerine her zaman en iyisini sunmaya devam edecek. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz her alanda müşteri odaklı yaklaşımımız ile beklentilerin üzerine çıkmak ve ses getiren yeniliklere imza atmak” dedi. 

JLL Türkiye’nin yanı sıra JLL Global de Euromoney Ödülleri’nde önemli başarılara imza attı. Danışman kategorisinde dünya ikincisi olan JLL, Araştırma kategorisinin birincisi oldu. JLL ayrıca geçtiğimiz yıl üçüncü sırada bulunduğu Acente/Kiralama ve Değerleme kategorilerinde ikinciliğe yükseldi.