Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

Istanbul

JLL Türkiye İstanbul Maratonu’nda KAÇUV için koşuyor!

Toplumdan aldığımızı topluma geri verme bilinciyle çalışan JLL Türkiye Ailesi olarak, 15 Kasım 2015’te 37’nci İstanbul Maratonu’nda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için koşmaya karar verdik.


Ebeveynlerinin maddi sorunları nedeniyle kanser tedavisi aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla kurulan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 15 odadan oluşan Aile Evi ile bu zor dönemlerinde çocukların ve ailelerinin yanında oluyor.

KAÇUV mevcut Aile Evi’nde çocuklara ve ailelerine desteğini sürdürürken diğer yandan da bağışlar aracılığıyla yeni bir Aile Evi yaptırarak bu önemli desteği artırmaya çalışıyor. 

Biz de çocukluk çağı kanserlerinin yüzde 80’inin tedavi edilebildiği bilinciyle yola çıkarak, ‘Koşun KAÇUV’a destek olun’ diyoruz. Vodafone İstanbul Maratonu’nda attığımız her adımla tedavi süresince çocukların ve ailelerin ücretsiz konakladığı Aile Evi’ne destek olmayı hedefliyoruz. 

Biz, içinde yaşadığımız toplum ile güçlüyüz. Toplum da bizimle güçlü. Gücümüzü ihtiyacı olanlarla paylaşmak için sizin de desteğinize ihtiyacımız var. Bu ortak çabamıza destek olmak için JLL Türkiye çalışanı olmanız şart değil. Te​k yapmanız gereken Vodafone İstanbul Maratonu (Avrasya Maratonu) koşu etaplarına (10 km, 15 km ve maraton) kayıt yaptırdıktan sonra KAÇUV ile iletişime geçerek iletişim bilgilerinizi iletmek.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) ile ilgili detaylı bilgiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz: http://www.kacuv.org/