Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

EUROMONEY 2009’UN “EN İYİ GLOBAL DANIŞMAN” ÖDÜLÜNÜ

Jones Lang LaSalle, Euromoney 2009 Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Global Danışman” Ödülü Dahil Olmak üzere toplam 75 Ödülün sahibi oldu.


Dünyanın önde gelen finans dergilerinden Euromoney tarafından gerçekleştirilen ve gayrimenkul sektörünün her yıl büyük heyecanla beklediği Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin 2009 yılı sonuçları belli oldu. Tüm dünyada gayrimenkul, işletme ve yatırım alanlarında müşterilerine entegre hizmetler sunan Jones Lang LaSalle, yarışmada “En  İyi  Global Danışman” ödülüne layık görüldü.
Bölge ve ülke kategorilerinde toplam 75 ödül alan Jones Lang LaSalle, ayrıca “Global Acente/Kiralama”, “Global İşlem Uygulama”; “Global Kurumsal Gayrimenkul Hizmetleri” ve “Global Araştırma” kategorilerinde de ödül kazandı.
Euromoney okuyucuları tarafından oylandığı için ödüllerin büyük önem taşıdığını belirten Jones Lang LaSalle CEO’su Colin Dyer; “Danışmanlık dünyasında global ve bölgesel lider olarak tanınmış olmak Jones Lang LaSalle için büyük bir onur. Bu başarı; kalitenin, uzmanlığın ve çalışanlarımızın yeteneğinin yanı sıra müşterilerimize global olarak sunduğumuz mükemmel hizmetin de bir göstergesidir” dedi.
Euromoney’nin resmi web sitesinde gerçekleştirilen Euromoney Gayrimenkul Ödülleri,tüm dünyada gayrimenkul endüstrisinde yer alan gayrimenkul geliştiricileri, danışmanlar, yatırımcılar ve son kullanıcıların görüşleri doğrultusunda oylanıyor. 
Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş; ‘ Uluslararası platformda çok büyük prestiji ve değeri olan Euromoney Ödüllerinde birçok kategoride ödül kazanmış olmamız Jones Lang LaSalle Türkiye olarak bizi de son derece gururlandırdı’ dedi.