Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

JLL Türkiye, dağ ceylanları için koştu


​​JLL Türkiye ekibi, ülkemizdeki biyolojik çeşitliliğin devam etmesine destek olmak amacıyla Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına 16 Kasım Pazar günü İstanbul Maratonu'nda koştu. JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, "Türkiye'nin Canı Kampanyası"nın destekleyicisi olarak nesli tükenmek üzere olan dağ ceylanlarının soyunun devam etmesi için çabalamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Ticari gayrimenkul üzerine danışmanlık hizmeti sunan JLL Türkiye'nin ekibi, Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) yararına dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu'na katıldı. JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş da dahil olmak üzere farklı departmanlardan 35 çalışan, 16 Kasım Pazar günü Asya ile Avrupa arasındaki parkuru sürdürülebilir yaşama destek olmak amacıyla koştu.

JLL Türkiye, WWF-Türkiye ile bir işbirliğine imza atarak WWF-Türkiye'nin yürüttüğü "Türkiye'nin Canı Kampanyası" kapsamında koruma altına alınan ve ülkemizde nesli tükenmek üzere olan dağ ceylanlarını korumak adına bir adım attı. Yüzlerce bitki ve canlı türüne ev sahipliği yapan Türkiye'nin doğal zenginliğinin tehlike altında olduğuna dikkat çeken JLL Türkiye, 200'den az sayıda kalan dağ ceylanlarının soyunun devam etmesi için koştu. JLL Türkiye, doğal değerlerimizin korunmasına yönelik projelere kaynak yaratmak amacıyla başlatılan Türkiye'nin Canı Kampanyası'nı destekledi.

JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, JLL ailesi olarak sürdürebilir yaşamı desteklemekten gurur duyduklarını belirtti: "JLL ailesi olarak ülkemizdeki biyolojik çeşitliliğin korunması için adım atmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sürdürülebilir yaşama dikkat çekmek için böyle bir etkinliğin parçası olarak WWF-Türkiye'nin Türkiye'nin Canı projesini destekledik. Sosyal sorumluluk projelerine destek veren ve doğayı önemseyen bir kurum olarak önümüzdeki dönemde de bu tarz işlere imza atmaya devam edeceğiz."