Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

Istanbul

Bu Yıl Da Dünyanın En Etik Şirketleri Arasındayız!

Ethisphere Enstitüsü tarafından üst üste 11'inci kez “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında gösterilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Dünyadaki iş etiği standartlarını belirleyen Ethisphere Enstitüsü, 2018 yılı için belirlediği “Dünya’nın En Etik Şirketleri” listesini açıkladı. Bu yıl da listede yer alarak, bu anlamlı unvana uzun süredir sahip olan az sayıdaki küresel şirketten biri olmayı başardık. 80 ülkede 77.000 binden fazla çalışanımız, işlerini ‘Etik’, ‘Takım Çalışması’ ve ‘Mükemmellik’ ilkeleriyle yürütüyor. Global CEO’muz Christian Ulbrich’in de konuyla ilgili konuşmasında belirttiği gibi “Değerlerimiz JLL’de yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor.”

Dünyanın En Etik Şirketleri 2018 sıralamasında 23 ülkeden 135 şirket yer aldı. JLL ise gayrimenkul alanında listede yer almayı başaran dört şirketten biri. Ülke Başkanımız Avi Alkaş, konuyla ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi: “Çalışma arkadaşlarımız işe ilk girdiklerinde hem müşterilerimize karşı hem de şirket içindeki davranışlarını düzenlemek amacıyla etik eğitimi alıyorlar. Etik kodumuz her sabah bilgisayarlarımızı açtığımızda bize hatırlatılıyor. Ekibimizden biri etik konusunda bir problemle karşılaştığında, konu şirketin en üst düzey yöneticileriyle ilgili olsa bile, bu durumu bildirebileceği bir etik hattımız var. Bu etik hat JLL ile hiçbir bağlantısı olmayan üçüncü bir şirket olduğu için ihbarlar da gizli kalabiliyor. Diğer yandan finansal süreçlerdeki şeffaflığımız global alanda böyle bir unvanla ödüllendirilmemizin en önemli nedenlerinden. Müşterilerimize etik anlayışıyla bir hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz.”