Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

JLL yönetimindeki dört AVM’ye Stevie Ödülleri’nden 10 ödül

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, Starcity Outlet, Gebze Center ve Çorum AHL Park, hayata geçirdikleri katma değerli projeler sonucunda ‘2017 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde toplamda 10 ödüle layık görüldü.


​İş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen ‘Stevie İş Ödülleri’ne bu yıl JLL Türkiye yönetimindeki AVM’ler damgasını vurdu. Palladium Ataşehir , Starcity Outlet, Gebze Center ve Çorum AHL Park, 2017’de hayata geçirdikleri nitelikli projeler kapsamında Stevie İş Ödülleri’nde toplamda 10 ödül aldı.

Katma değeri yüksek projeler ödülleri beraberinde getirdi

Anadolu yakasının çekim merkezi Ataşehir’deki Palladium AVM, ‘Yılın Marka Deneyimi’ kategorisinde ‘Trickbox’ projesi ile gold ödül, ‘Yılın Tüketici Marka Deneyimi’ kategorisinde ise ‘Capadox Fest’ projesi ile bronz ödül almaya hak kazandı.

JLL Türkiye’nin yönetimini gerçekleştirdiği bir diğer AVM olan Starcity Outlet, ‘Yılın Perakende Projesi’ kategorisinde bronz ödül, ‘En İyi Müşteri Etkinliği’ kategorisinde ise ‘Garaj Günleri projesi’ ile silver ödül aldı.

‘Pointro’ya dört ödül birden

Dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Stevie İş Ödülleri’ne Gebze Center damgasını vurdu. JLL yönetimindeki alışveriş ve yaşam merkezi, ‘Pointro’ projesi ile ‘Yılın Viral Pazarlama Kampanyası’, ‘Yılın Mobil Pazarlama Kampanyası’, ‘Yılın Online Pazarlama Kampanyası’ ve ‘Yılın Sosyal Medya Odaklı İletişim veya PR Kampanyası’ kategorilerinde bronz ödül almaya hak kazandı. Gebze Center ayrıca ‘Yılın Gayrimenkul Projesi kategorisinde bronz ödül aldı.

Çorum AHL Park ise, ‘Yılın Marka Deneyimi’ kategorisinde açılış etkinlikleri ile bronz ödüle layık görüldü. ​