Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

Denizbank, Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak Garden Office’i seçti

Denizbank, Merter’deki Garden Office Projesi’nden Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak kullanmak üzere 1.000 m²  alan kiralaması yaptı. 


​Garden Office Projesi’nin İstanbul’da ofis kiralamak isteyen kuruluşlara yönelik cazip bir iş merkezi olduğuna değinen Multi Development Türkiye CEO’su Hulusi Belgü: “ En yeni inşaat teknolojileri kullanılarak hazırlanan alt yapısı, verimli ofis alanları, yüksek standartları ve cazip kiralama koşullarıyla Garden Office, kurumsal beklentilerinizin tam karşılığını veriyor” dedi.
Jones Lang LaSalle Ticari Piyasalar ve Ofis departmanı aracılığı ile yapılan kiralama ile ilgili olarak Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, “Deniz Bank’ın Garden Office’i yeni bölge müdürlüğü olarak seçmesi bölge için önemli bir karardır, müşterilerine çok yakın mesafede olup modern ve güvenli çalışma ortamında bulunmalarını sağlayacaktır.” yorumunu yaptı.
Multi Development ortaklarıyla Türkiye ve İngiltere merkezli Area Property Partners tarafından 30.000 m2 kiralanabilir alana sahip Garden Office Projesi, Jones Lang LaSalle Ticari piyasalar ve Ofis departmanı tarafından gerçekleştirilen 18.000 m2 kiralama ile beraber %70’eulaşmış bulunuyor.
Marmara Garden Office, lokasyonu, uluslararası standartlardaki kalitesi ve A sınıfı ofis özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz imkânlar sağlıyor. Fonksiyonel tasarımıyla tek katta geniş mekânlar yaratan bir proje olarak ön plana çıkan Garden Office, yüksek verimlilik oranı ile gün ışından aldığı doğal aydınlık, ferah ofis alanları sunuyor. Marmara Forum Alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde bulunması ve geniş otopark imkanı, Garden Office’in dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor.
Editöre Not:
Merter’de bulunan Garden Office Projesi, 11 Avrupa ülkesinde gerçekleştirdiği 189’un üzerinde gayrimenkul projesi ve yönettiği 46 alışveriş merkeziyle Avrupa’nın önde gelen geliştiricilerinden biri olan Multi Corporation’ın %100 iştiraki olan Multi Development Türkiye ve İngiltere merkezli Area Property Partners tarafından geliştirildi.
Ofislerin kiralaması Jones Lang LaSalle Ticari piyasalar ve Ofis departmanı aracılığıyla yapılıyor.