Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

Istanbul

2017 yılının ilk alışveriş merkezi projesi Erasta Edirne açıldı!

Eroğlu Gayrimenkul için kiralama ve yönetim süreçlerini yürüttüğümüz, 35 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Erasta Edirne bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı.


Eroğlu Gayrimenkul’ün Erasta markasıyla inşa ettiği üçüncü projesi olan Erasta Edirne, görkemli bir açılışla Edirnelilere “Merhaba” dedi.

210 Milyon TL yatırımla hayata geçirilen Erasta Edirne, 125 mağazası, sinema, yeme & içme ve eğlence alanları ile Edirne ve çevre bölgesine yeni bir soluk getirecek. Edirne’yi birçok popüler marka ile ilk kez tanıştırdığımız Erasta Edirne projesinin, civar şehirler, Yunanistan ve Bulgaristan’dan gelen ziyaretçi trafiğini de artırması bekleniyor.

Edirne’de ilk olacak popüler markalar 

Edirne’nin en büyük alışveriş merkezi olarak tasarlanan Erasta Edirne, modern tasarımı, ferah ve gün ışığı alan farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Erasta Edirne’de 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 35.000 metrekarelik kiralanabilir alanda yer alan toplam 125 mağazaya ek olarak cafe, restoran ve sinemanın bulunduğu sosyal alanlar ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunacak. Erasta Edirne H&M, E-bebek, Kahve Dünyası, Starbucks, Hayal Kahvesi, Mac, KFC, Tavuk Dünyası ve Özsüt gibi popüler birçok markayı da Edirne’de ilk defa ziyaretçileriyle buluşturuyor. Colin’s, LC Waikiki, Koton, Defacto, Flo ve Mavi dikkat çeken diğer markalar arasında yer alırken market alışverişi için Migros, Atlantis Eğlence Merkezi ve sinemanın bulunduğu Cinemarine, Erasta Edirne’nin ziyaretçilerine sunduğu diğer ayrıcalıklar arasında öne çıkıyor. 

Erasta Edirne’nin 3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor. Erasta Edirne’ye toplu taşıma araçlarıyla da çevresindeki ana yollar ve kent otogarına olan yakınlığı sayesinde de kolay ulaşım sağlanıyor, ayrıca alışveriş merkezi şehrin önemli merkezlerinden olan Trakya Üniversitesi’ne de yakın bir lokasyonda yer alıyor.