Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Haberler

İstanbul

Jones Lang LaSalle Key Plaza için İmza Attı...


Karagözyan Yetimhanesi Vakfı, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Şişli, E-5 otoyoluna bağlanan Abide-i Hürriyet Caddesi üzerindeki Key Plaza’nın kiralama organizasyonunu yapmak üzere  Jones Lang LaSalle ile anlaştı.

Jones Lang LaSalle Başkanı Avi Alkaş, Karagözyan Vakfı Başkanı Diktan Gülmezgil ve ilgili yöneticilerin katılımıyla imzalanan protokole göre;  Jones Lang LaSalle, caddeye cepheli perakende birimleri ve A sınıfı standartlarına uygun, akıllı bina prensipleri doğrultusunda inşa edilen ofislerden oluşan ve 2011 yılı sonunda tamamlanacak Key Plaza’nın, perakende ve ofis bölümlerinin kiralamasını gerçekleştirecek.
Dünya çapında yaklaşık 1.6 milyar m²’lik portföyü ile gayrimenkul ve kurumsal yönetim hizmetlerinin lideri Jones Lang LaSalle,  uzman ekibiyle gayrimenkul, işletme ve yatırım alanlarında müşterilerine entegre hizmetler sunmaktadır. 2009 yılı cirosu 2.5 Milyar Dolar olan şirket, dünya genelinde yaklaşık 180 ofise sahiptir ve 60 ülkede 750 şehirde hizmet vermektedir. LaSalle Investment Management, şirketin yatırım yönetim kurumudur. LaSalle Investment Management, yönetimi altında bulunan 40 Milyar Dolar değerindeki malvarlığı ile gayrimenkul alanında dünyanın en büyük ve çeşitli yatırım yönetimi kurumudur.